Porciované čaje ADIEL za 4,39 €. Využite silu byliniek.

Conceive Plus Motility Support Men´s 60 cps

Kód: 893
43,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Conceive Plus Motility Support Men´s je špeciálny doplnok stravy pre mužov, ktorý obsahuje vitamín D, vitamín E, Zinok, Mangán, Koezným Q10, Vitánia snová (indický žen-šen), L-karnitín, L-arginín, extrakt Whitannia somnifera a extrakt koncentrátu ženšenu. K najdôležitejším zložkám doplnku stravy pre mužov patrí zinok, ktorý prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, s vitamínom D sa podieľajú na procese delenia buniek. Vhodný pre vegetariánov, bez konzervantov a umelých príchutí. Balenie obsahuje 60 kapslí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Conceive Plus Motility Support Men´s 60 cps

Doplnok stravy obsahuje extrakt zo ženšenu, ktorý má pozitívny vplyv na erekciu, vitalitu, sexuálne zdravie, únavu, vyčerpanie a krvný obeh. Ďalšou dôležitou zložkou je zinok, ktorý pôsobí priaznivo na plodnosť a reprodukciu, udržiava normálnu hladinu testosterónu v krvi, napomáha udržiavať imunitný systém a pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom.

Conceive Plus Motility Support Men´s doplnok stravy pre mužov vyrába uznávaná belgická spoločnosť SASMAR, ktorá prináša na trh okrem vitamínových doplnkov stravy tiež kvalitné lubrikačné gély so špeciálnym zložením na podporu prirodzeného počatia.


LEGISLATÍVA: Radi by sme Vám poskytli všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMÍSIE (EU) č. 432/2012 z dňa 16. mája 2012, platné od 14. 12. 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani zobudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. 


Aké účinky majú zložky v doplnku stravy Conceive Plus Motility Support Men´s?

  • Zinok – pôsobí priaznivo na plodnosť a reprodukciu, udržiava normálnu hladinu testosterónu v krvi, napomáha udržiavať imunitný systém, pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom, má pozitívny vplyv na procese delenia buniek
  • Extrakt koncentrátu ženšenu 20:1 – má pozitívny vplyv na erekciu, vitalitu, sexuálne zdravie, únavu, vyčerpanie a krvný obeh. Napomáha udržiavať imunitný systém a je antioxidant
  • Vitamín D  – udržiava normálny stav kostí a svalov, má pozitívny vplyv na proces delenia buniek, napomáha udržiavať imunitný systém
  • Vitamín E  – pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom
  • Mangán – má pozitívny vplyv na stav kostí, podporuje ochranu buniek pred oxidatívnym stresom
  • Vitánia spavá  – hraje úlohu pre udržanie správnej koncentrácie, duševného zdravia a relaxáciu

Dávkovanie a spôsob užitia

Zloženie: Obsah 1 celulózovej kapsule

L-karnitín, L-arginín, N-acetylcystein, vitamín D, mangán, zinok, vitamín E, CoQ10, extrakt Withannia somnifera 12:1, extrakt koncentrátu ženšenu 20:1

Dávkovanie

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

  • Užívajte 2 kapsule denne
  • Užívajte ideálne po jedle, zapite dostatočným množstvom vody
  • Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov začnite užívať 90 dní pred plánovaným počatím.


Upozornenie

Doplnok stravy pre mužov Conceive Plus Motility Support Men´s je registrovaný na Ministerstve poľnohospodárstva ako potravinový doplnok.

Balenie: 60 celulózových kapslí

Skladovanie: Na suchom mieste pri teplote 15-25°C, chrániť pred slnečným žiarením a sálavým teplom. Vitamínový a rastlinný doplnok stravy. Vhodné pre osoby s bezlepkovou diétou a vegetariánov.

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačené MM/YY (mesiac/rok).

Distribútor: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČ: 01388665. www.adiel.sk

Výrobca: SASMAR Pharmaceuticals SPRL, Brussels B-1170 Belgium www.conceiveplus.co.uk


Informácie pre lekárne

Tento výrobok si môžete objednať aj vo vašej lekárni. Pokiaľ lekárne nemajú produkt skladom, môžete si vyžiadať objednanie. Ceny v lekárňach sa môžu líšiť od cien výrobkov v e-shope. Lekárne môžu tento produkt objednávať cez lekárenský veľkoobchod Phoenix s.r.o., pod nasledujúcimi kódmi.

APA kód: 4504941

PDK kód: 4504941

EAN kód: 9337213007191

Dodatočné parametre

Kategória: Kvalita spermií
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.09 kg
? FAQ-1: Môžem kombinovať Conceive men´s a Conceive Motility?
? FAQ-2: Môže ovplyvniť alkohol účinky Conceive Men´s?
? FAQ-3: Dajú sa kombinovať tieto vitamíny a Kotvičník?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: