Conceive Plus Ovulation Support Women´s 120 cps

Kód: 899
43,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Conceive Plus Ovulation Support Women´s je špeciálny doplnok stravy pre ženy, v ktorom nájdete Myo-Inositol, D-Chiro-Inositol, Kyselinu listovú, Zázvor 15:1 (koreňový) extrakt, CoQ10. Jedná sa o špeciálnu kombináciu vitamínov a minerálov, medzi ktoré patrí najmä kyselina listová prispievajúca ku správnemu rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva. Zázvor napomáha k prirodzenej obranyschopnosti imunitného systému, pôsobí priaznivo na časné tehotenstvo a udržiava normálny stav kostí a kĺbov. Vhodný pre vegetariánov, bez konzervantov a umelých príchutí. Balenie obsahuje 120 kapslí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Conceive Plus Ovulation Support Women´s 120 kapslí

Doplnok stravy má unikátne zloženie obsahujúce Kyselinu listovú, Myo-Inositol, D-Chiro-Inositol, Zázvor a CoQ10. Odporúčame užívať aspoň 3 mesiace pred plánovaným počatím.

Conceive Plus Ovulation Support Women´s doplnok stravy pre ženy vyrába uznávaná belgická spoločnosť SASMAR, ktorá prináša na trh okrem vitamínových doplnkov stravy tiež kvalitné lubrikačné gély so špeciálnym zložením na podporu prirodzeného počatia.


LEGISLATÍVA: Radi by sme Vám poskytli všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMÍSIE (EU) č. 432/2012 z dňa 16. mája 2012, platné od 14. 12. 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani zobudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. 


Aké účinky majú zložky v doplnku stravy Conceive Plus Ovulation Support Women´s?

Kyselina listová – pomáha k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, pôsobí priaznivo na metabolizmus homocysteinu, udržiava normálnu funkciu imunitného systému, podieľa sa na procese delenia buniek, má priaznivé účinky na zníženie miery únavy a vyčerpania, prispieva k normálnej psychickej činnosti.

Príjem kyseliny listovej (min. 400 µg v dennej dávke) zvyšuje u tehotných žien v reprodukčnom veku hladinu folátu. Priaznivého účinku sa dosiahne v čase najmenej od jedného mesiaca pred počatím a do troch mesiacov po počatí.

Zázvor – napomáha k prirodzenej obranyschopnosti imunitného systému, pôsobí priaznivo na časné tehotenstvo, udržiava normálny stav kostí a kĺbov, podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému, udržiava hladinu cukru v krvi.


Dávkovanie a spôsob užitia

Zloženie: Obsah 1 kapsule

Myo-Inositol 1950mg, D-Chiro-Inositol 50mg, Kyslina listová 100µg, Zázvor 15:1 (koreňový) extrakt 50mg, CoQ10 50mg

Dávkovanie:

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

  • Užívajte 2 kapsule 2x denne
  • Zapite dostatočným množstvom vody
  • Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov začnite užívať 90 dní pred plánovaným počatím.


Upozornenie

Doplnok stravy pre ženy Conceive Plus Ovulation Support Women´s je zaregistrovaný na Ministerstve poľnohospodárstva ako potravinový doplnok.

Balenie: 120 kapslí

Skladovanie: Na suchom mieste pri teplote 15-25°C, chrániť pred slnečným žiarením a sálavým teplom.. Vitamínový a rastlinný doplnok stravy. Vhodné pre osoby s bezlepkovou diétou a vegetariánov.

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačené MM/YY (mesiac/rok).

Distribútor: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČ: 01388665. www.adiel.sk

Výrobca: SASMAR Pharmaceuticals SPRL, Brussels B-1170 Belgium www.conceiveplus.co.uk 


Informácie pre lekárne

Tento výrobok si môžete objednať aj vo vašej lekárni. Pokiaľ lekárne nemajú produkt skladom, môžete si vyžiadať objednanie. Ceny v lekárňach sa môžu líšiť od cien výrobkov v e-shope. Lekárne môžu tento produkt objednávať cez lekárenský veľkoobchod Phoenix s.r.o., pod nasledujúcimi kódmi.

APA kód: 4504933

PDK kód: 4504933

EAN kód: 9337213007184

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.13 kg
? FAQ-1: Môžem užívať Conceive Plus ovulatuon po celý mesiac? Alebo len v čase plodných dní?
? FAQ-2: Užívam hormonálne lieky na správne fungovanie cyklu, môžem užívať aj tieto vitamíny?
? FAQ-3: Otehotnela som, mám vitamíny prestať užívať?
? FAQ-4: Môžem kombinovať tieto vitamíny s čajom Ľudmily Mojžíšovej?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: