Porciované čaje ADIEL za 4,39 €. Využite silu byliniek.

Fertilcontrol Light DONNA - ovulačný mikroskop na opakované používanie

Kód: OT01
23,19 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Opakovateľný Fertilcontrol Light DONNA ovulačný test je určený na každodenné zistenie ovulácie zo slín.Test je malý, diskrétny a padne do ruky, vďaka možnosti opakovaného použitia navyše ušetríte za jednorazové testy. Fertilcontrol light DONNA ovulačný test je zdravotníckym prostriedkom, pred použitím pozorne si prečítajte písomnú informáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fertilcontrol Light DONNA - ovulačný test - zdravotnícky prostriedok

Donna ovulačný test je certifikovaný, patentovaný a veľmi presný ovulačný tester. Je tiež veľmi ekonomický, pretože testy môžete vykonávať neobmedzene po dobu 2 rokov, a to aj niekoľkokrát denne. Batérie poháňajúce svetlo (tester sa vždy rozsvecuje pri testovaní) totiž vydržia celé 2 roky, kým pri podobných testoch je väčšinou potrebné batérie priebežne vymieňať. Vďaka 68-násobnému zväčšeniu (na trhu je bežné len 50-násobné) presne vidíte, či vznikla ovulácia.

Strážte si svoje plodné navyše s ovulačnou kalkulačkou. Výsledky ovulačných testov vám nevychádzajú? Počuli ste termín anovulácia? Pripravili sme pre vás zaujímavý článok na tému anovulácia: Je možné s ňou otehotnieť?

Ovulačný test DONNA a otehotnenie

Ovulačný tester Donna je malý ručný mikroskop, ktorý vám pomôže pomocou slín zistiť, či ste v plodnom období svojho menštruačného cyklu. Ovulačné obdobie u ženy trvá asi 3 dni, 6 dní sa považuje za obdobie možného otehotnenia.

  • Môžete ho použiť na identifikáciu plodných dní na otehotnenie, alebo naopak ako antikoncepčný prostriedok, ktorý vám napovie, kedy sa musíte chrániť pred počatím.
  • Je vhodný ako antikoncepčný pomocník pre ženy, ktoré nemôžu alebo nechcú užívať hormonálnu antikoncepciu.

Návod na použitie182853_146217248772025_2019007_n-179x300

  1. Otvorte ako rúž, vyberte čierny mini-mikroskop z ochranného obalu.
  2. Mini-mikroskopické sklíčko je chránené plastovou fóliou. Pred použitím odstráňte ochrannú fóliu na spodnej strane čierneho mikroskopu. Vyčistite sklíčko mäkkou, vlhkou handričkou pred každým nanesením slín.
  3. Nasliňte si prst (primerané množstvo slín), bez bublín, vložte na mini-mikroskopické sklíčko.
  4. Vložte späť mini-mikroskop do ochranného obalu, postavte tester tak, aby sliny nestiekli (spínačom nahor).
  5. Čakajte aspoň 10 minút na výsledok. Sliny musia byť vysušené. Presný čas usušenia slín závisí od vlhkosti a teploty.
  6. Stlačte svetlo ukazovákom na spodnej strane testera. Držte tlačidlo nadol, zatiaľ čo vy sa pozeráte optikou na mini-mikroskop.
  7. Otočte a zaostrite mikroskop, až budete mať jasne vidieť kryštalickú štruktúru slín vašej vzorky. Ak budete mať nejaký pohyb vo vzorke slín, znamená to, že sliny neboli úplne usušené. Počkajte ešte niekoľko minút.
  8. Po použití vyčistite ochranné sklíčko a mikroskop tampónom namočeným v alkohole.

 


Ako správne čítať výsledky z ovulačného testu?

Obrázok č. 1: Neplodné obdobie, vidíte nespojené bodky (Infertile period).

donna1

Obrázok č. 2: Asi 3 dni pred začiatkom ovulačného obdobia, v tzv. medziobdobí, môžete pozorovať krátke linky s hrúbkou vlasov. Je vidno niekoľko kryštalických štruktúr. Možnosť počatia pred ovulačným obdobím (Transition Fertile period) sa pohybuje medzi 20-30 %.

donna2

obrázok č. 3: Vidíte štruktúru ako očné riasy, vzájomne sa prekrývajú. Ovulácia je na začiatku, alebo prebieha. Je to vaše plodné obdobie - sú vidno kryštály estrogénu, tzv. papraďová štruktúra (Fertile period).

donna3


Upozornenie

Nie je určené pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tester skladujte v suchu, nevystavujte mrazu.

Dôležité informácie

Diagnostický zdravotný prostriedok je určený na samovyšetrovanie in vitro v súlade s nariadením č. 56/2015 Zb. O technických požiadavkách na diagnostické zdravotnícke pomôcky in vitro

Balenie: Biela mikroskopická tyčinka

Doba použitia: 2 roky od prvého použitia, dátum prvého použitia vyplňte prosím nižšie do rámčeka. Pred a po použití dbajte na pokyny v príbalovom letáku

Distribútor: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČ: 01388665. www.adiel.sk

Výrobca: POGGIO FIORITO S.R.L.


Informácie pre lekárne

Tento výrobok si môžete objednať aj vo vašej lekárni. Pokiaľ lekárne nemajú produkt skladom, môžete si vyžiadať objednanie. Ceny v lekárňach sa môžu líšiť od cien výrobkov v e-shope. Lekárne môžu tento produkt objednávať cez lekárenský veľkoobchod Phoenix s.r.o., pod nasledujúcimi kódmi.

APA kód: 4508926

PDK kód: 4508926

EAN kód: 8594189995087

Dodatočné parametre

Kategória: Ovulačné testy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.04 kg
Dle Problému: Neznám své plodné dny
Použití: Ovulace
Určení: Ženy
? FAQ-1: K čomu je ovulačný test Donna vhodný?
? FAQ-2: Čím vyčistiť mikroskop, aby neskresľoval budúci výsledok?
? FAQ-3: Ako test zo slín pozná ovuláciu?
? FAQ-4: Na mikroskope sa mi nezobrazil žiaden výsledok, čo mám robiť?
? FAQ-5: Kedy mám testovať?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: