Fertilman Plus vitamíny pre mužov s L-karnitínom 120 tbl.

Doplnok stravy FertilMan Plus je určený tým z vás, ktorí túžite po zvýšení kvality spermií a po zlepšení plodnosti a potencie. Vitamíny pozitívne ovplyvňujú pohyblivosť spermií, ich počet, koncentráciu a tvar a tiež objem ejakulátu. Prípravok je zložený výhradne z vedecky overených formúl a zložiek s preukázateľným účinkom, čo robí z produktov jeden z TOP produktov pre mužov.


Dostupnosť: Skladom
Vaša cena: 43,00 

FertilMan Plus oproti klasickému výrobku FertilMan ponúka vyšší obsah účinných látok. Denná dávka L-karnitínu je u FertilManu Plus 12x vyššia (1200 mg oproti 100 mg). Odporúčame ho v prípadoch, keď je kvalita spermiogramu výrazne nízka. Užívajú sa 4 kapsule denne.

Hľadáte komplexnú kúru pre podporu mužskej plodnosti? Zostavili som pre vás vysoko účinnú sadu FertilMan s Kotvičníkom a práškom z koreňa maca a 3měsíční kúru s čajmi na podporu potencie.

Ľudia s diagnózou neplodnosti mávajú vysoké hladiny oxidačného stresu, ktorý môže negatívne ovplyvniť kvalitu spermií, ich životnosť, pohyblivosť a schopnosť preniknúť do vajíčka. Pomôcť tak môžu práve antioxidanty, ktoré sa ukázali ako prospešné pri liečbe mužskej neplodnosti:

 • L-Taurín pôsobí na plodnosť, pohyblivosť a kvalitu spermií, má zároveň energizujúci účinky na ľudské telo.
 • L-karnitín je esenciálna aminokyselina, veľmi dôležitá pre prírodné riešenie neplodnosti, a to najmä u mužov. L-karnitín je zásadný pre tvorbu spermií a stimuluje ich prirodzenú produkciu. A čím väčší počet spermií, tým je vyššia šanca, že otehotniete. Okrem väčšieho počtu sa tiež stará o dostatočnú pohyblivosť spermií a ich celkovú kvalitu a stav.
 • L-arginín je zásadný aminokyselina pre zdravie, množstvo a pohyblivosť spermií, ktoré je v ľudskom tele potrebné veľké množstvo, aby sa spermie správali tak, ako majú.
 • Zinok je dôležitý pre vonkajšiu vrstvu obalu spermie a jej bičík. Zvyšuje hustotu spermií, zvyšuje ich počet, zlepšuje ich pohyb a zvyšuje hladinu testosterónu, ktorá je rozhodujúca pre spermatogenézu. Zinok sa stráca s každou ejakuláciou, preto aktívny sexuálny život a nízky príjem zinku v strave môže spôsobiť impotenciu, neplodnosť a nízky počet spermií. U neplodných mužov bolo preukázané, že majú nižšiu hladinu zinku, než je bežné.
 • Selén je silný antioxidant, ktorý prispieva k celistvosti bičíkov spermií. Príliš nízky príjem selénu v strave je spojený s ich zlou pohyblivosťou. Výskum naznačuje možnú súvislosť medzi nízkou hladinou selénu u starších rodičov a narodením detí s Downovým syndrómom.
 • Meď má dôležitú úlohu ako lapač voľných radikálov a pomáha predchádzať poškodeniu bunkovej štruktúry. Aby sa zabránilo nedostatku medi, je potrebné prijať 1-2 mg denne. Meď je esenciálny stopový prvok prítomný v potrave a v ľudskom tele, potrebný k absorpcii a využitie železa.
 • Vitamín A je nevyhnutný pre nepretržitú produkciu spermií.
 • Vitamíny skupiny B ako B12 sa podieľa na bunkovom zrenia a syntéze DNA. Nedostatok vitamínu B12 vo výžive je spojený s nižším počtom spermií a ich zníženou pohyblivosťou. Vitamín B1, Tiamín (vitamín B5) a Riboflavín (vitamín B2) zase pomáhajú telu získavať energiu a ovplyvňujú enzýmy, ktoré majú vplyv na svaly, nervy a srdce.
 • Vitamín C je antioxidant prítomný v ejakuláte, ktorý zvyšuje počet a pohyblivosť spermií a znižuje riziko ich poškodenia. Napomáha odstrániť olovo z tela a je obzvlášť dôležitý v prípade, že strava je chudobná na čerstvé ovocie a zeleninu. Doplnenie vitamínu C navyše údajne zlepšuje kvalitu spermií u fajčiarov.
 • Vitamín D3 pomáha pri produkcii pohlavných hormónov u mužov. Nedávna štúdia zistila, že hladina vitamínu D3 u mužov priamo zodpovedá kvalite spermií. Muži s vyššou hladinou vitamínu D v krvi mali vyššiu kvalitu spermií, ktoré sa navyše lepšie pohybovali a lepšie prenikali do vajíčka. Naše štúdie ukazujú, že vitamín D môže zvýšiť hladinu testosterónu, čo je ďalší faktor, ktorý ovplyvňuje plodnosť u mužov.
 • Vitamín E je v tuku rozpustný vitamín pomáhajúci zlepšiť celkový zdravotný stav spermií. Môže zvýšiť schopnosť spermií, ktoré môžu byť poškodené voľnými radikálmi, spojiť sa s vajíčkom.
 • Glutatión je životne dôležitý nielen kvôli antioxidačnej ochrane spermií. Súčasne so selénom je nevyhnutný pre tvorbu enzýmu prítomného v spermiách, ktorý sa premení v štrukturálnej proteín zrelej spermie. Pokles hladiny redukovaného glutatiónu (GSH) pri tvorbe spermií narúša integritu ich membrány.
 • Koenzým Q10 pôsobí ako antioxidant a energeticky aktívny činiteľ, ktorý chráni celistvosť bičíkov spermií.
 • Kyselina listová má zásadný význam nielen pre vývoj buniek a delenie buniek (krvotvorba), ale aj pre dobrú funkciu centrálneho nervového systému. Štúdie naznačujú, že kyselina listová spolu so zinkom zlepšujú kvalitu spermií. Ukázalo sa, že u mužov je koncentrácia kyseliny listovej vyššia v semennej tekutine než v krvnej plazme.

Všetky tieto látky sú obsiahnuté v doplnku stravy FertilMan Plus a štúdie potvrdzujú, že L-karnitín a antioxidanty, a to najmä glutatión, môžu zlepšiť kvalitu spermií, a tým prípadne zvýšiť šancu na počatie.

Náš TIP
Vyskúšajte s partnerkou vaginálny lubrikačný gél Conceive plus, ktorý pomáha spermiám oplodniť vajíčko tým, že napomáha ich pohyblivosti a predlžuje ich životnosť. Pre ešte lepší účinok odporúčame užívať spoločne s prírodným 100% BIO práškom MACA stimulujúcim reprodukčné orgány mužov aj ženy.

Spôsob užívania FertilMan Plus

 • Užívajte 2 kapsule FertilMan Plus 2x denne.
 • Spermie dozrievajú 74 dní. Doplnok stravy FertilMan Plus by sa mal preto užívať po dobu najmenej 3 mesiacov, kedy by malo dôjsť k počiatočnému zlepšeniu kvality spermií.

Úspešné otehotnenie závisí predovšetkým na ovulačnom cyklu partnerky. Vypočítajte si plodné dni na našej ovulačné kalkulačke a zistite, kedy je najpravdepodobnejšie, že sa zadarí.

Zloženie

L – karnitín, L – tartrát, L – arginín, kyselina askorbová, oxid horečnatý, L – taurín, koenzým Q10, tokoferol acetát, oxid zinočnatý, nikotínamid, fumarát železnatý, pantothenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, L – Glutatión, riboflavín , síran meďnatý bezvodý, Beta – karotén, kyselina pteroylmonoglutamová, seleničitan sodný bezvodý, kyanokobalamín, cholekalciferol.


lékárnyTento výrobok si môžete objednať i vo svojej lekárni. Pokiaľ lekárne nemajú produkt na sklade, dá sa vyžiadať jeho objednanie. Lekárne môžu tento produkt objednávať cez lekárenský veľkoobchod Phoenix a.s. pod nasledujúcimi kódmi. Ceny v lekárňach sa môžu líšiť od cien výrobkov v eshope.

Informácie pre lekárne
APA kód:
PDK kód:


Všetky zásielky posielame v diskrétnom neutrálnom balenie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fertilman Plus vitamíny pre mužov s L-karnitínom 120 tbl.”

Možno by sa Vám páčilo…

produkt
Zľava!

Intenzívna kúra zvýšenie potencie muža – FertilMan, Kotvičník FORTE, Čaju na potenciu

Výhodná sada na 3 mesíčnú kúru obsahuje 3 balenia vitamínov FertilMan s L-taurínom, 2 balenia Kotvičníku zemného FORTE v…

64,89  75,25 
produkt
Maca 100% PURE prášok, 400 g
Zľava!

ADIEL Maca 100% PURE prášok 400 g

Prinášame vám 100% prírodný a certifikovaný extrakt z koreňa maca, ktorý podporuje plodnosť mužov i žien. Maca horská vyrovnáva…

20,90  22,90 
produkt

Test mužskej plodnosti Fertilcount 2 použitie

Ste zvedavý, ako ste na tom s plodnosťou? Využite náš diskrétny test, ktorý s 97% presnosťou zhodnotí vašu plodnosť.…

26,90 

Odporúčame

produkt
Conceive Plus Women's Fertility
Doporučujeme

Conceive Plus Women’s Fertility Support – plodnosť ženy 60 cps.

Conceive Plus pre ženy je špeciálna kombinácia vitamínov, minerálov a antioxidantov, ktoré podporujú bunkové procesy v tele a zlepšujú…

25,40 
produkt
Černá maca
Zľava!
Doporučujeme

ADIEL Maca negra FORTE 90 kapsúl

Našou novinkou je extra silný typ peruánskej macy. Čierna maca podporuje plodnosť mužov a žien, zabezpečuje hormonálnu rovnováhu v…

13,99  15,34 
produkt
Doporučujeme

Prefert vaginální gel 1 x 6 mg + aplikátor

Vyskúšajte novinku na našom trhu, účinný lubrikačný gél na podporu počatia Prefert. Spermie majú dlhšiu životaschopnosť a lepšie sa…

7,99 

AKCIE, ZĽAVY A NOVINKY prednostne NA EMAIL