JUKL Tinktúra Ďatelina lúčna 30 ml

Kód: 372/1X3 372/2X3 372/3X3 Zvoľte variant
4 hodnotenia
8,38 € 12,57 € od 4,19 € - –5 % –8 % až –8 %
JUKL Tinktura Jetel luční 30 ml (1 balení 1x 30 ml)
8,38 € 12,57 € od 4,19 € - –5 % –8 % až –8 % 4,19 € 7,99 € 11,59 € od 4,19 €
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
12.6.2023 12.6.2023 12.6.2023 Zvoľte variant

Doplnok stravy tinktúra ďatelina lúčna (Trifolium pratense) obsahuje ďatelina lúčna, která napomáha pri menopauze, môže napomôcť s návalmi tepla, potením a podráždenosťou v období menopauzy. Prispieva k správnej funkcii srdca, posilňuje krvné cievy. Prispieva k normalizácii krvného tlaku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tinktúra z bylín Ďatelina lúčna - doplnok stravy

Tinktúra ďatelina lúčna (Trifolium pratense)obsahuje ďatelina lúčna, která napomáha pri menopauze, môže napomôcť s návalmi tepla, potením a podráždenosťou v období menopauzy. Prispieva k správnej funkcii srdca, posilňuje krvné cievy. Prispieva k normalizácii krvného tlaku.

Hľadáte pre seba vhodnú bylinnú zmes? Vyskúšajte bylinný čaj rozkvet Indiánky 25g. Prvá nezisková organizácia zaoberajúca sa neplodnosťou. Vyskúšať môžete tiež bylinnú sypanú zmes POČATIE 50g od českej firmy Serafin.


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. 


Aké účinky má ďatelina lúčna?

* povolené účinky podľa platnej legislatívy

Ďatelina lúčna (červená) - napomáha pri menopauze, môže napomôcť s návalmi tepla, potením a podráždenosťou v období menopauzy. Prispieva k správnej funkcii srdca, posilňuje krvné cievy. Prispieva k normalizácii krvného tlaku.


Dávkovanie a spôsob použitia

Zloženie: Obsah 1 balenia 30 ml - ďatelina lúčna (Trifolium pratense), lieh, destilovaná voda

Dávkovanie

ODD - Odporúčané denné dávkovanie / RVH - Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

  • Užívajte 3x denne 10 kvapiek pred jedlom, nakvapkajte pod jazyk/na lyžičku/do horúceho čaju alebo vody.
  • Odporúčame si urobiť po 2 mesiacoch aspoň 10 dní pauzu a potom opäť užívať.
  • 30 ml tinktúry vám vydrží na cca 14 dní.
  • Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku.

Prečo užívať tinktúry z bylín?

Tinktúry, čiže výťažky z bylín sa v prírodnom liečiteľstve používajú už po stáročia a sú príjemné na pravidelné užívanie. Sú vyrobené výhradne z čerstvých bylín zbieraných v správny čas a správnym spôsobom. Spracovanie tinktúr prebieha s dodržaním homeopatických pravidiel. Vďaka tomu je pôsobenie tinktúr na organizmus postupné a je dôležité užívať ich dlhodobo. Tinktúry z bylín liečia príčinu, nie následok, posilňujú organizmus tak, že si sám dokáže poradiť s chorobou či disfunkciou. Pri užívaní tinktúr odporúčame vytrvať týždne až mesiace, aby ste zaznamenali výsledok.

V čom sa byliny extrahujú a prečo obsahujú liehový roztok?

Byliny obsahujú tzv. liehovodný extrakt, lebo je alkohol výborným rozpúšťacím aj konzervačným činidlom. Účinné látky tak v tinktúre vydržia vo vysokej koncentrácii dlhšie, po užití niekoľkých kvapiek tinktúry pod jazyk sa rýchlejšie vstrebú a dostanú sa do krvného obehu. Tak nedochádza k poškodeniu účinných látok v žalúdku či črevách a zostáva zachovaná vysoká kvalita tinktúry. Pri dodržaní odporúčanej dennej dávky je obsah liehu v tak malom množstve, že nedochádza k žiadnemu negatívnemu ovplyvneniu pečene alebo nervového systému. Ak vám v tinktúrach vadí alkohol, nakvapkajte požadovanú dávku do teplej vody alebo čaju, alkohol sa odparí a zostane vám len účinná látka.


Upozornenie

Je doplnkom stravy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Tinktúra z ďateliny lúčnej nie je vhodná pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. 

Dôležité informácie 

Balenie: plastová kvapkacia fľaštička, 30 ml

Skladovanie: Skladujte v suchu do 25 °C. Chráňte pred slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Minimálna trvanlivosť: Dátum spotreby uvedený na prednej strane obalu.

Výrobca: Bylinkárstvo JUKL www.jukl.cz

Dodatočné parametre

Kategória: Tinktúry z bylín
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Dle Problému: Hormonální nerovnováha, Neovuluji, Ženské problémy
Použití: Neplodnost, Menstruace, Ovulace, Hormonální regulace, Klimakterium, Psychika, Střeva, Žaludek, Srdce, Cévní soustava, Detoxikace, Osteoporóza, Revmatismus
Určení: Ženy
? FAQ-1: Ako užívať tinktúru?
? FAQ-2: Prečo je tinktúra liehová?
? FAQ-3: Môžem nejako lieh z tinktúry odstrániť?
? FAQ-4: Čo znamená homeopatické riedenie D3?