Porciované čaje ADIEL za 4,39 €. Využite silu byliniek.

Súprava pre ženy s Drmkom FORTE

Kód: 800
Zľava
Značka: ADIEL
27,98 € –4 %
Podpora ovulace
27,98 € –4 % 26,59 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Balíček obsahuje 1x vitamíny pre ženy Fertilcare s kyselinou listovou a ďalšími vitamínmi napríklad jódom, ktorý napomáha k normálnemu fungovaniu štítnej žľazy alebo vitamín B6 prispievajúci k hormonálnej aktivite ženy. Vitamíny sú vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ďalej Súprava obsahuje Drmek forte s vitamínom E, drmek obecný má preukázateľné účinky na predmenštruačný komfort ženy a pomáha ženám v období menopauzy. Vitamín E navyše chráni bunky pred voľnými radikálmi. Balíček zodpovedá 1 mesiacu užívania. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava pre ženy s Drmkom FORTE

Obsahuje vitamíny pre ženy FertilCare a kapsuly Drmek FORTE s vitamínom E. Vitamíny Fertilcare sú potravinovým doplnkom stravy pre ženy obsahujúcim špeciálnu kombináciu vitamínov a minerálov, predovšetkým kyselinu listovú, ktorá prispieva k správnemu rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva a rovnako ako vápnik, horčík alebo železo sa podieľa na správnom procese delenia buniek. Obsahom vitamínov je tiež jód, ktorý napomáha k normálnemu fungovaniu štítnej žľazy alebo vitamín B6 regulujúci hormonálnu aktivitu. Vitamíny s kyselinou listovou sú vhodné pre tehotné. Drmek pôsobí na produkciu ženských hormónov progesterónu, uľavuje pri menštruačných problémoch, pomáha pri menopauze.      

Už ste vyskúšali nové vitamíny pre ženy Fertilwomen Plus s kyselinou listovou od značky Babystart? Viete, prečo je kyselina listová dôležitá? Pripravili sme pre vás zaujímavý článok na tému - Kyselina listová: Dôležitý vitamín pre správny vývoj bábätka. Kyselinu listovú nájdete tiež vo vitamínoch Nosifol v tabletách.    

Súprava obsahuje:
  1. FertilCare vitamíny s kyselinou listovou pre ženy, 30 tabliet
  2. ADIEL Drmek forte s vitamínom E, 90 kapsúl

LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.  


Dávkovanie a spôsob použitia

Vitamíny pre ženy Fertilcare - doplnok stravy  

  • Užívajte 1 kapsulu denne po jedle a zapite dostatočným množstvom vody
  • Kapsuly prehltnite, nerozhrýzajte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 

Drmek forte s vitamínom E - doplnok stravy 

  • Užívajte 1 - 2 kapsuly denne, užívajte ideálne pred jedlom, zapite dostatočným množstvom vody.
  • Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku. Neužívajte v kombinácii s hormonálnymi liekmi.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 


Upozornenie

Drmek nie je vhodný pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Drmek je potravinovým doplnkom, neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Prípravky neodporúčame kombinovať s hormonálnymi liekmi a antibiotikami. Je možné ich užívať spoločne s vitamínmi, tinktúrou alebo čajom. Ak užívate akékoľvek lieky, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom o kombinácii s bylinnými prípravkami.

Vitamíny Fertilacare sú potravinovým doplnkom, nenahrádzajú pestrú stravu. Nie je určené deťom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak užívate antikoagulanciá (riedite krv) tieto vitamíny neužívajte, len na odporúčanie lekára. 

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné súpravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.09 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: