Špeciálny balíček ovulácie

Kód: 936
Akcia Novinka
Značka: ADIEL
26,96 € –10 %
ovulacni balicek
26,96 € –10 % 24,26 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Špeciálny limitovaný balíček ovulácie, zameraný na cestu k vytúženému pokladu. V balíčku nájdete produkty na mieru na podporu a zistenie vašej ovulácie. ADIEL Alchemilka čaj 2x15 vrecka na podporu rastu sliznice maternice, ADIEL čaj Ludmily Mojžišovej 2x15 vrecúšok na podporu plodnosti, ADIEL Midstream ovulačný test 2x3ks na testovanie Vašej ovulácie počas plodných dní.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálny balíček ovulácie

Špeciálny limitovaný balíček ovulácie, zameraný na cestu k vytúženému pokladu. V balíčku nájdete produkty na míru na podporu a zistenie vašej ovulácie. ADIEL Alchemilka čaj 2x15 sáčku na podporu rastu děložnej sliznice, ADIEL čaj Ludmily Mojžišovej 2x15 sáčok na podporu plodnosti, ADIEL Midstream ovulačný test 2x3ks na testovanie Vašej ovulácie počas plodných dní.

Viete ako správne kombinovať bylinné čaje? Kedy a ako piť napríklad Alchemilkový čaj? Ako vypočítať svoje plodné dni? Ako merať ovuláciu? Na základe najčastejších otázok a najrozoberanejšej témy ovulácie, sme pre Vás pripravili tento špeciálny limitovaný balíček. Poďme si ho predstaviť.


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo 16. mája 2012, platné od 14.12 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín.


Balíček obsahuje:

  1.  ADIEL Alchemilka čaj, 2x 15 sáčkov
  2. ADIEL Čaj Ľudmily Mojžíšovej 2x 15 vrecúšok
  3. ADIEL Midstream ovulačný test, 2x 3 ks

Dávkovanie a použitie balíčka

Po zistení Vášho cyklu sa môžeme pustiť do užívania bylinných čajov a následného testovania. Svoje plodné dni si môžete vypočítať na našej ovulačnej kalkulačke. 

Prvá polovica cyklu: 1-2 šálky alchemilkového čaju (do ovulácie)

Druhá polovica cyklu: 1-2 šálky čaju Ludmily Mojžišovej (čaj užívajte až do prichádzajúcej menštruácie)

Plodné dni:
Ovulačné testy: Testujte počas plodných dní, vždy v rovnakom čase (napríklad o 10:00 hod). Ovulačné midstream testy si odfoťte po 10 minútach, pre zhodnotenie výsledkov. Ovulačný test musí mať silnejšiu testovaciu čiarku na potvrdenie ovulácie.


1022-2_kontryhel2548_midstream-ovulacni-362-5_plodnost-a-poceti-caj-mojzisove-2


Aké účinky má bylinka Alchemilka?

*povolené účinky podľa platnej legislatívy

  • Alchemilka – podporuje správny (pre) menštruačný komfort, pôsobí na stav kĺbov a svalov, napomáha k osvieženiu tela, udržiava normálne trávenie, je antioxidant.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU.

Čo podporuje čaj Ludmily Mojžíšovej u žien?

*povolené účinky podľa platnej legislatívy

  • kvet hluchavky, rebríček – zaisťuje menštruačný a premenštruačný komfort ženy
  • šípka, rebríček, čakanka – napomáha správnej činnosti močových ciest a močového mechúra, podporuje funkciu obličiek
  • stavikrv vtáči, harmanček – prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému
  • šípka, pamajorán, skorocel kopijovitý – vytvára prirodzenú obranyschopnosť, je antioxidantom

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU.

Použitie ovulačného LH midstream testu

Na testovanie nepoužívajte prvý ranný moč. Test by mal byť použitý ihneď po odbere vzorky moču. Vyberte si vhodnú dennú dobu na vykonanie testu. Pre zvýšenú hygienu môžete použiť aj jednorazové rukavice a odoberte vzorku moču do čistej a suchej nádoby. Testujte pravidelne, v rovnakú hodinu av dňoch, ktoré sú najvhodnejšie podľa vášho menštruačného kalendára či aplikácie. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete testovať medzi 10:00 a 20:00 hodinou.

Kedy vykonať test?


V prvom rade určite dĺžku vášho menštruačného cyklu. Dĺžka vášho menštruačného cyklu je počet dní od prvého dňa menštruácie (menštruačného krvácania) do posledného dňa pred začiatkom ďalšej menštruácie. Podľa posledných mesiacov (podľa vášho menštruačného kalendára) vyhodnoťte, aká je vaša obvyklá dĺžka cyklu.

 

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU.


Upozornenie:

V prípade že sa nedostaví menštruácia, vyčkajte s pitím alchemilkového čaju do doby než sa dostaví menštruácia alebo do potvrdenia tehotenského testu.
Potvrdenie tehotenstva: v túto chvíľku je nutné všetky doplnky stravy vysadiť!
Bylinné čaje nie sú vhodné pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Bylinný čaj je potravinovým doplnkom, neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Prípravky neodporúčame kombinovať s hormonálnymi liekmi a antibiotikami. Je možné ich užívať spoločne s vitamínmi, extraktmi alebo tinktúrou. Ak užívate akékoľvek lieky, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom na kombináciu s bylinnými prípravkami.

V prípade otázok, nás neváhajte kontaktovať

Nie ste si istí v kombinácii bylinných doplnkov stravy? Neviete čo by bolo pre vás vhodné?
Kontaktujte nás, sme tu pre vás.

poradna-banner sk

Dodatočné parametre

Kategória: Ovulácia
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: