Yarilo Man Platinum- vitamíny a folát pre mužov, 50 vreciek

Kód: 869
32,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Výživový doplnok Yarilo man Platinum vitamíny pre mužov zvyšujú šancu na počatie. Každé vrecko obsahuje inositol, ktorý je prirodzenou súčasťou ejakulátu.
Novo upravená prémiová podpora plodnosti pre mužov s obsahom 2000 mg inositolu v dennej dávke. Obsahuje 100% folátu v biologicky aktívnej forme.
Od obyčajnej kyseliny listovej je tento folát v organizme okamžite účinný. Obsahuje Zinok, ktorý má preukázateľné účinky na plodnosť a reprodukciu,
Selén podporujúci normálnu tvorbu spermií a spolu s vitamínmi C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.
Obsah vrecka stačí rozpustiť v ústach a prehltnúť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Yarilo Man Platinum - vitamíny a folát pre mužov - doplnok stravy

Yarilo man vitamíny pre mužov s obsahom zinku, ktorý pôsobí priaznivo na plodnosť a reprodukciu. Každé vrecko obsahuje inositol, ktorý je prirodzenou súčasťou ejakulátu. Novo upravená prémiová podpora plodnosti pre mužov s obsahom 2000 mg inositolu v dennej dávke. Yarilo Man má 100% folát v aktívnej forme. Od obyčajnej kyseliny listovej je tento folát v organizme okamžite účinný.

Ide o zostavu vitamínov a minerálov, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre potreby mužov. YARILO man vitamíny a folát pre mužov obsahuje dôležité zložky ako je L-karnitín, L-Arginín, selén, zinok, vitamín E, ktoré prispievajú k normálnemu bunkovému deleniu. Zinok zase chráni bunky pred voľnými radikálmi. Vitamín E je silným antioxidantom.

Hľadáte vhodné vitamíny pre ženu? Vyskúšajte komplex vitamínov pre ženy Nosifol duo Active vo forme vreciek alebo tabliet. Zvýšte šancu na počatie s lubrikačným gélom Yarilo motility v aplikátoroch pre jednoduché použitie.


LEGISLATÍVA Radi by sme oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16. mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. 


Aké účinky majú vitamíny v Yarilo man?

* povolené účinky podľa platnej legislatívy

 • L-karnitín - je biologicky aktívna forma aminokyseliny karnitínu. Karnitíny sa prirodzene koncentrujú v nadsemenníkoch, spermiách a seminálnej tekutine. 
 • L-arginín - je aminokyselina, ktorá je hojnou súčasťou protamínov - proteínov vyskytujúcich sa predovšetkým v spermiách.
 • Vitamín E  - pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom
 • Vitamín C - Udržuje normálne funkcie imunitného systému počas fyzickej aktivity aj po nej, podporuje tvorbu kolagénu pre správnu funkciu krvných ciev, chrupaviek, zubov a chráni bunky pred oxidatívnym stresom (voľnými radikálmi).
 • Vitamín D3 - podieľa sa na procese delenia buniek, napomáha udržiavať imunitný systém, udržiava normálny stav kostí, zubov a činnosti svalov, pôsobí na vstrebávanie/využitie vápnika a fosfotu, ktorý je potrebný pre rast a vývin kostí u detí.
 • Zinok - pôsobí priaznivo na plodnosť a reprodukciu, udržiava normálnu hladinu testosterónu v krvi, napomáha udržiavať imunitný systém, pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom, má pozitívny vplyv na proces delenia buniek.
 • Selén - pôsobí priaznivo na tvorbu spermií, napomáha k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Podporuje funkciu imunitného systému. Pôsobí priaznivo na činnosť štítnej žľazy.
 • Myo-inositol
 • Folát Quatrefolic® 
 • Koenzym Q10
 • Glutathion

Dávkovanie a spôsob použitia
* ODD - Odporúčané denné dávkovanie / RVH - Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

Dávkovanie

 • Užívajte 1 vrecko denne. Začnite užívať ideálne aspoň 3 mesiace pred plánovaným pohlavným stykom s cieľom oplodnenia alebo odberom spermií na účely oplodnenia.
 • Obsah vrecúška nasypte do úst, nechajte rozpustiť a prehltnite. Nie je potrebné zapíjať!
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Zloženie

Myo-inositol; fruktóza; prírodná aróma; vitamín C (kyselina L-askorbová); L-karnitín; L-arginín; citrát zinočnatý; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; vitamín E (DL-α-tokoferyl acetát); selén (L-seleno-metionín); vitamín D3 (cholekalciferol); aktívny folát - Quatrefolic ® (glukosaminová soľ kyseliny (6S) -5-methyltetrahydrolistovej)


Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Výrobok je určený pre dospelých mužov. Neužívajte, ak je obal poškodený. Neužívajte v prípade alergie alebo podozrenia na alergiu na nejakú zložku výrobku.

Dôležité informácie

YARILO man 50 vrecúšok je zaregistrovaný na Ministerstve poľnohospodárstva ako potravinový doplnok.

Skladovanie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste chránenom pred zdrojmi tepla.

Minimálna trvanlivosť do: Dátum uvedený na obale, spotrebujte do: Dátumu uvedeného na obale

Dátum trvanlivosti je na obale vyznačený MM/YY (mesiac/rok).

Yarilo® je registrovaná ochranná známka AXONIA, a.s.

Výrobca/distribútor: AXONIA, a.s. Česká republika

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.149 kg
Použití: Impotence, Spermiogram, Fyzický a psychický stav
? FAQ-1: Čím je Yarilo Man iný od FertilManu?
? FAQ-2: Aký je rozdiel medzi kyselinou listovou a Quatrofolátom 4. generácie?
? FAQ-3: Kedy mám začať YariloMan užívať?
? FAQ-4: Môžem YariloMan kombinovať s kotvičníkom alebo Macom?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: