NosiFol Forte DuoActive vrecká 30x4 g

Kód: DS04
31,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Vitamíny NosiFol Forte DuoActive boli špeciálne vyvinuté pre páry, ktoré plánujú bábätko. Obsahujú selén pôsobiaci priaznivo na tvorbu spermií a napomáhajúci k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Kyselinu listovú, ktorá pozitívne ovplyvňuje rast zárodočných tkanív počas tehotenstva a syntézu aminokyselín. Užívajte vitamíny NosiFol Forte DuoActive spolu s partnerom, ženám odporúčame pokračovať aj v tehotenstve. Balenie obsahuje 30 vreciek po 4 g. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nosifol Forte Duo Active - doplnok stravy

Vitamíny NosiFol Forte DuoActive boli špeciálne vyvinuté pre páry, ktoré plánujú bábätko. Obsahujú Zinok podporujúci plodnosť. Kyselinu listovú, ktorá sa podieľa na procese delenia buniek, čím prispieva k správnemu vývoju embrya. Vitamín E, ktorý zlepšuje kvalitu pohlavných buniek.  

Viete, kedy máte vaše plodné dni? Zistite to ľahko pomocou ADIEL digitálneho bazálneho teplomeru. Zistili ste, že ste tehotná? Vyskúšajte tehotenský test z krvi ADEXUS, ktorý vám zobrazí výsledok už do 10 minút. Tehotenstvo dokáže detegovať už 8. deň po počatí.


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo 16. mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. 


Aké účinky majú vitamíny v Nosifole FORTE?

* povolené účinky podľa platnej legislatívy

Vitamíny NosiFol Forte DuoActive boli špeciálne vyvinuté pre páry, ktoré plánujú bábätko. Obsahujú kombináciu látok, ktoré priaznivo ovplyvňujú hormonálnu rovnováhu organizmu, uľahčujú prirodzené oplodnenie a prispievajú k zdravému vývoju plodu. Účinne podporujú plodnosť a udržujú normálne hladiny testosterónu* a homocysteínu*.    

 • Inositol
 • Zinok podporuje plodnosť a prispieva k správnej syntéze DNA, čo je kľúčové pre správny rast plodu. Podieľa sa na procese delenia buniek a udržaní hladiny testosterónu v krvi. Testosterón je dôležitý pre správnu funkčnosť spermií a pre celkové libido a sexuálnu aktivitu u mužov. 
 • Selén a Vitamín C prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 • Selén pôsobí priaznivo na tvorbu spermií, napomáha k ochrane buniek pred oxidačným stresom. 
 • Kyselina listová sa tiež podieľa na procese delenia buniek, čím prispieva k správnemu vývoju embrya. Pozitívne ovplyvňuje rast zárodočných tkanív počas tehotenstva a syntézu aminokyselín. Podporuje normálny metabolizmus homocysteínu, ktorý je zásadný pre splynutie vajíčka a spermie. Ak neprebieha metabolizmus homocysteínu správne, môže dochádzať k narušovaniu enzýmov vajíčka a spermie homocysteínu, čo nedovolí ich splynutiu. 
 • Quatrefolic® prirodzená forma folátu je vhodná pre osoby, ktoré majú z dôvodu zlej genetiky nižšiu schopnosť aktivácie kyseliny listovej na jej biologicky účinnú formu.  
 • Vitamín B6, B12 podobne ako kyselina listová prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu a k správnej syntéze aminokyselín.
 • Vitamín D sa podieľa na procese delenia buniek. 
 • Vitamín E je účinný antioxidant, ktorý zlepšuje kvalitu pohlavných buniek. 

*Homocysteín je aminokyselina, ktorá sa normálne vyskytuje v ľudskom organizme. Je dôležité, aby žena, ktorá plánuje otehotnieť alebo už tehotná je, mala jej hladinu v správnej hodnote. Príliš vysoká hladina homocysteínu v krvi sa nazýva hyperhomocysteinémia. V tehotenstve sa za normálnych okolností hladina homocysteínu v krvi tehotnej samovoľne znižuje až k nulovým hodnotám.

*Testosterón je steroidný hormón (androgén) tvorený v semenníkoch. Jeho produkcia je stimulovaná a kontrolovaná luteinizačným hormónom (LH), ktorý je produkovaný hypofýzou. U mužov v dospelosti reguluje sexuálnu aktivitu a tvorbu svalovej hmoty. Testosterón je tiež produkovaný nadobličkami, ako u mužov, tak u žien, a v malom množstve vaječníkmi (u žien). Testosterón sa už žien premieňa na hlavný ženský pohlavný hormón estradiol.


Dávkovanie a spôsob použitia

Zloženie: Obsah 1 vrecka 4g 

Inositol (myo-inositol 2 g, d-chiro-inozitolu 50 mg), Quatrefolic® 200 mikrogramov, Kyselina listová 200 mikrogramov, Zinok 7,5 mg, Vitamín E 6 mg, Vitamín B6 1,05 mg, Vitamín B12 1,875 mikrogramov, Selén 27 mikrogramov, Vitamín D3 (cholekalciferol) 5 mikrogramov, Vitamín C 40 mg.   
Neobsahuje lepok ani laktózu.

Dávkovanie

ODD - Odporúčané denné dávkovanie / RVH - Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

 • Užívajte 1-2 vrecká denne po dobu najmenej 3 mesiacov.
 • Vrecko rozpustite vo vode alebo inej tekutine a vypite, najlepšie pred jedlom.
 • Po otehotnení odporúčame užívať 1 vrecúško denne po celú dobu tehotenstva
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie

Upozornenie

Nosifol forte je potravinovým doplnkom stravy, nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na suchom mieste, mimo dosahu detí. Nie je vhodný pre deti. Nepoužívajte v prípade alergie alebo podozrenia na alergiu na ktorúkoľvek zložku výrobku.

Dôležité informácie

Balenie: 30 vreciek po 4 g. Celé balenie 120 g

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte zatvorené na suchom mieste, chráňte pred zdrojmi svetla a tepla pri teplote do 30 °C.

Spotrebujte do: Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Minimálna trvanlivosť: Dátum trvanlivosti je uvedený na obale. 

Dodávateľ: AXONIA, a.s. www.axonia.cz

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny pre ženy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.184 kg
Dle Problému: Hormonální nerovnováha, Neovuluji, Ženské problémy, Klimakterium, Impotence, Nekvalitní spermie
Použití: Neplodnost, Menstruace, Ovulace, Ženské problémy, Hormonální regulace, Klimakterium, Impotence, Mužská neplodnost, Spermiogram, Sexuální aktivita, Afrodiziakum, Cévní soustava, Vaječníky
Určení: Ženy, Muži
? FAQ-1: Čo spôsobuje nedostatok kyseliny listovej?
? FAQ-2: Čím je iný nosifol?
? FAQ-3: Mám génovú mutáciu MTHFR, je pre mňa vhodný Nosifol?
? FAQ-4: Prečo sa odporúča kyselina listová aj keď jem zeleninu?
? FAQ-5: Čo sa stane keď si vezmem väčšiu dávku kyseliny listovej?
? FAQ-6: Čo je kyselina listová?
? FAQ-7: Čo je Folát?
? FAQ-8: S čím môžem kombinovať Nosifol?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: