Porciované čaje ADIEL za 4,39 €. Využite silu byliniek.

Biomagick Detoxikačné náplasti 14 ks

Kód: 521/1X 521/2X 521/3X Zvoľte variant
7,99 € 14,99 € 23,99 € od 7,99 €
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
24.4.2024 24.4.2024 24.4.2024 Zvoľte variant

Detoxikačné náplasti BIOMAGICK vám prinášajú účinnú očistu organizmu s certifikátom CE. Očista je nevyhnutná, ak plánujete bábätko. Toxické zaťaženie pohlavných orgánov môže viesť k funkčnej neplodnosti ženy. U mužov toxikované zárodočné žľazy ovplyvňujú kvalitu a počet spermií. Balenie 14 kusov predstavuje očistnú a detoxikačnú kúru na 1 týždeň. Detoxikačné náplasti pôsobia na reflexné body na chodidlách a absorbujú do seba toxíny kým spíte. Ide o jeden z najpohodlnejších a zároveň najúčinnejších spôsobov očisty tela.

Detailné informácie

Podrobný popis

Biomagick Detoxikačné náplasti 14 ks

Detoxikačné náplasti Biomagick odstraňujú z vášho tela nečistoty a toxíny, kým spíte. Toxické látky môžu zaťažovať organizmus, ktorý sa potom viac zameriava na správne fungovanie tela a nie na kvalitu pohlavných buniek a schopnosť počatia. Toxické zaťaženie pohlavných orgánov môže viesť k funkčnej neplodnosti ženy aj muža. Vykonávajte očistu organizmu aj so svojím partnerom - toxické zaťaženie v zárodočných žľazách ovplyvňuje kvalitu a počet spermií rovnako tak, ako schopnosť uhniezdenia oplodneného vajíčka v prípade ženy. 

Viete čo je základom správnej očisty? Prečítajte si náš článok Ako prejsť správnou detoxikáciou krok za krokom. Nezabúdajte na svoj imunitný systém, poznáte našich pomocníkov na podporu imunitného systému? Ponúkame najmä macu peruánsku, známe čínske huby Reishi/Cordyceps alebo české včelie produkty.


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. 


 Ako fungujú detoxikačné náplasti na chodidlá?

Princíp spočíva v tom, že prostredníctvom akupunktúrnych bodov na chodidlách do seba náplasti vstrebávajú znečistenie organizmu, ktoré telo inak nedokáže vylúčiť. Podľa čínskej medicíny má naše telo viac ako 360 akupunktúrnych bodov, pričom viac ako 60 bodov sa nachádza na chodidlách nôh. Sú to reflexné zóny našich vnútorných orgánov. Je úzky vzťah medzi príslušnými reflexnými zónami na chodidlách a umiestnením náplastí, ktoré takto ľahko absorbujú toxické látky z tela. Detoxikačné náplasti priamo pôsobia na reflexné body na chodidlách nôh. Tak, ako cieľom reflexných masáží je stimulácia vnútorných orgánov, podobne detoxikačné náplasti stimulujú jednotlivé orgány v ľudskom tele, podporujú celkovú rovnováhu organizmu a pôsobia liečebne. Majú unikátny vplyv na interné zdravie človeka. 

Spôsob použitia

Pred použitím si umyte chodidlá. Pre lepšiu účinnosť používajte počas spánku.

  1. Otvorte ochrannú fóliu, vyberte detoxikačný vankúšik a 1 samolepiacu náplasť.
  2. Odstráňte ochrannú vrstvu z lepiacej náplasti a priložte na ňu do stredu detoxikačný vankúšik, písaným textom na lepiacu náplasť, druhá perforovaná strana priľne k telu.
  3. Prášok vo vankúšiku pred nalepením rovnomerne rozmiestnite po celej jeho ploche.
  4. Na ochranu môžete použiť ponožky, ktoré zabránia prípadnému zosunutiu náplasti počas spánku alebo znečisteniu bielizne.
  5. Náplasti musia priľnúť k telu celou svojou plochou, inak sú neúčinné.
  6. Odporúčaná doba aplikácie sa pohybuje medzi 8-10 h.

 Očista by mala prebiehať 3 týždne, potom sa odporúča 1 týždeň pauza.


Zloženie

Bambusový ocot, sumach pálkový, turmalín, chitosan, dextrín, vitamín C, detoxikačné bylinné extrakty.

Upozornenie

Náplasti sú určené len na vonkajšie použitie. Náplasti skladujte mimo dosahu detí a na suchom mieste pri izbovej teplote. Nepoužívajte náplasti na oči a otvorené rany, na popáleniny, na tvár, na podráždenú alebo citlivú pokožku, používajte výhradne náplasti z nepoškodeného vrecka. Náplasti nie sú vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, deti do 6 rokov a ľudí s alergiou na leukoplast. V prípade, že pri použití pociťujete nejaké ťažkosti, náplasť ihneď odstráňte. Náplasti nikdy nepoužívajte opakovane!

Dôležité informácie

Balenie: 14 ks vankúšikov s aktívnou látkou a 14 ks špeciálnych náplastí.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote.

Minimálna trvanlivosť: Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale. 

Spotrebujte do: Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale, nepoužívajte po dátume spotreby. 

Distribútor: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČ: 01388665. www.adiel.sk

Výrobca: GUANGZHOU CITY ZHUOXIN BIOLOGICAL ENGINEERING


Informácie pre lekárne

Tento výrobok si môžete objednať aj vo vašej lekárni. Pokiaľ lekárne nemajú produkt skladom, môžete si vyžiadať objednanie. Ceny v lekárňach sa môžu líšiť od cien výrobkov na e-shope. Lekárne môžu tento produkt objednávať cez lekárenský veľkoobchod Phoenix s.r.o. Pod nasledujúcimi kódmi:

APA kód: 2373885

PDK kód: 6940323400054

EAN kód: 6940323400054

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Použití: Imunita, Detoxikace, Zánětlivá onemocnění, Játra, Ledviny, Osteoporóza
Určení: Ženy, Muži, Unisex
? FAQ-1: Ako a kedy používať detoxikačné náplasti?
? FAQ-2: Ako často používať detoxikačné náplasti?
? FAQ-3: Neodlepia sa náplati počas noci?
? FAQ-4: Ako náplasti fungujú?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: