FERTILILY Lubrikačný gél na podporu počatia 50ml

Kód: 715
Novinka
Neohodnotené
27,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023

FERTILILY Lubrikačný gél na podporu počatia s neutrálnym pH vytvára pre spermie optimálne prostredie. Klinické štúdie jednoznačne ukázali, že v porovnaní so štandardnými lubrikantmi (alebo dokonca slinami) nekladie FERTILILY Gél žiadnu bariéru spermiám, čo umožňuje ich prežiť dlhšie ako 24 hodín po kontakte s gélom. Užite si maximálnu lubrikáciu počas intímnych chvíľok a zároveň podporte možnosť počatia neinvazívnym spôsobom. Fertilily gél je zdravotníckym prostriedkom, pred použitím starostlivo čítajte písomnú informáciu pre používateľov.

Detailné informácie

Podrobný popis

FERTILILY Lubrikačný gél na podporu počatia od INDIÁNOK - zdravotnícky prostriedok

Klinické výskumy preukazujú, že Fertilily gél, na rozdiel od bežných lubrikantov a dokonca aj slín, nevytvára pre spermie žiadnu bariéru, čo umožňuje spermiám prežiť dlhšie ako 24 hodín po kontakte s gélom.

Fertilily gél na podporu počatia má priaznivé pH na prežitie spermií. Napodobňuje vlastnosti plodného prostredia a obsahuje fruktózu, prírodný ovocný cukor, ktorý dodáva spermiám energiu pre cestu k krčku maternice a vajíčka.

  • Podpora prirodzeného počatia
  • Vytvára vhodné prostredie pre spermie
  • Zaručená holandská kvalita

Kúpou tohto gélu prispejete neziskové spoločnosti Indiánky na osvetu hormonálnej nerovnováhy, pcos, endometryózy a neplodnosti.

Pre zvýšenie šance na počatie vyskúšajte FERTILILY gél v kombinácii s kalíškom. Lubrikačný gél je najvhodnejšie používať v čase plodných dní. Viete, kedy máte svoje plodné dni? Postrážte si vaše plodné dni s ovulačnými testami SeeNow. Myslíte, že sa vám zadarilo a ste tehotná? Zistite to s tehotenskými testami SeeNow 10 ks.


Spôsob užívania gélu FERTILILY

Pokiaľ sa snažíte o bábätko, používajte lubrikačný gél predovšetkým v dobe plodných dní.

  • Pred prvým použitím odstráňte viečko z tuby.
  • Pred milovaním naneste gél na vonkajšiu stranu pošvy alebo penis. Vytlačte malé množstvo produktu na prsty a/alebo dlaň a naneste na oblasť genitálií.
  • Množstvo prispôsobte požadovanej lubrikácii.
  • Po každom použití tubu pevne uzatvorte. Medzi jednotlivými použitiami ju nenechávajte otvorenú.

Zloženie

Voda, fenetylalkohol, hyaluronát sodný, xantánová guma, fluktóza, bikarbonát sodný, chlorid sodný, chlorid draselný, fosforečnan disodný, fosforečnan draselný, kyselina citrónová.


Upozornenie

Pokiaľ by sa objavili príznaky podráždenia, prestaňte gél používať. Nie je určené deťom. Nepoužívajte po dátume spotreby. Nepoužívajte, ak je obal viditeľne poškodený. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dôležité informácie

Balenie: Plastová tuba 50 ml, príbalový leták

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste pri teplote (2-30 °C). Uchovávajte mimo dosahu detí.

Spotrebujte do: Spotrebujte do dátumu spotreby uvedeného na obale

Distribútor: FERTILILY CZ, INDIÁNKY distribúcia s.r.o.

Dodatočné parametre

Kategória: Lubrikačné gély
Hmotnosť: 0.04 kg