FERTILILY Kalíšok ma podporu počatia

Kód: 712
47,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

FERTILILY Kalíšok na podporu počatia prispieva k zvýšeniu šance na otehotnenie v pohodlí domova a neprerušuje vaše intímne okamihy s partnerom. Fertilily kalíšok zaisťuje efektívny transport viacerých spermií k maternicovému čípku, čo zvyšuje pravdepodobnosť prirodzeného počatia. Po milovaní je ľahko zavedený, čím sa minimalizuje riziko úniku spermií. Bolo klinicky preukázané, že FERTLILY kalíšok zvyšuje párom šancu na otehotnenie o 48%. Fertilily kalíšok je zdravotnícky prostriedok, pred použitím starostlivo prečítajte príbalovú informáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

FERTILILY Kalíšok na podporu počatia od INDIÁNEK – zdravotnícky prostriedok

Fertilily kalíšok uľahčuje prenos väčšieho množstva spermií k maternicovému čípku, čím sa zvyšuje šanca na úspešné počatie. S využitím kalíšku sa skracuje čas, po ktorý sú spermie vo vagíne, kde nízka hodnota pH môže negatívne ovplyvňovať ich životaschopnosť. Kalíšok môže zostať zasunutý až 1 hodinu, čo predlžuje dobu, po ktorú musí každá jednotlivá spermia vpluť do maternice. Fertilily kalíšok udržiava spermie na mieste aj počas močenia alebo sprchovania. Pokiaľ močíte po pohlavnom styku, znižujete riziko infekcií močových ciest.

U párov, ktoré sa snažia o počatie počas 12 mesiacov alebo dlhšie, bola zaznamenaná až 180% zvýšená pravdepodobnosť úspešného počatia. To robí z tohto kalíšku dôveryhodnú alternatívu k hormonálnej liečbe a iným inavzívnym procedúram.

Oproti iným pomôckam pre počatie, ktoré sú určené na jednorazové použitie, je možné FERTILILY kalíšok používať až počas 6 cyklov.

Fertilily Kalíšok na podporu počatia je plne prírodný, bezpečný a neobsahuje hormóny. Tento kalíšok je vyrobený zo 100% lekárskeho silikónu a pochádza zo Švajčiarska. Jeho ľahká a pohodlná konštrukcia nezahŕňa hormóny.

Kúpou tohto kalíška prispejete neziskovej spoločnosti Indiánky na osvetu hormonálnej nerovnováhy, pcos, endometryózy a neplodnosti.

Pre zvýšenie šance na počatie vyskúšajte FERTILILY gél. Lubrikačný gél je najvhodnejšie používať v čase plodných dní. Viete, kedy máte svoje plodné dni? Postrážte si vaše plodné dni s ovulačnými testami SeeNow.


Prvé použitie kalíška

Pred prvým použitím je vhodné kalíšok vyvariť. Pri ďalšom použitiu najskôr vyčistíme kalíšok pod teplou vodou. Malé otvory pod okrajom musia byť totiž vždy čisté, aby sa zabránilo podtlaku pri jeho vyberaní. Jemno pretiahneme každý otvor pod tekúcou vodou, aby sme odstránili všetky nečistoty.

Spôsob použitia kalíška FERTILILY

Snímek obrazovky 2023-08-23 v 11.32.30

Kalíšok pred prvým použitím vyvarte v čistej vode, osušte a potom vložte do bavlneného vrecka, ktoré je súčasťou balenia. Kalíšok uchovávajte blízko postele, aby ste nemusela po pohlavnom styku vstávať.

Snímek obrazovky 2023-08-23 v 11.32.35

Milujte sa (Obrázok A). Potom, čo do vás partner vyvrcholí, si zoberte kalíšok, bez toho, aby ste vstala. Potom obráťte kalíšok naruby, aby vyzeral ako dáždnik (Obrázok B). Potom podržte kalíšok tak, aby jeho najdlšia časť (stopka) smerovala k nohám a vložte jeden prst do priestoru klobúčikovej časti kalíška (Obrázok C).

Snímek obrazovky 2023-08-23 v 11.32.37

Kalíšok potom jemno vsuňte dovnútra vašej pošvy (Obrázok D). Pokiaľ máte ťažkosti s vsunutím kalíška, môžete ho preložiť, tým bude pre aplikáciu menší. Týmto spôsobom zatlačíte spermu k maternicovému hrdlu. Až dosiahnete konca pošvového kanála, jemno zatlačte na stopku kalíška, aby poskočil späť do pôvodného tvaru, zatiaľ čo držíte kalíšok vsunutým prstom na mieste (Obrázok E).

 Ako zistíte, že ste všetko urobila správne? Pokiaľ je kalíšok v správnom tvare, svojimi prstami môžete nahmatať dve menšie priehlbiny a naopak ich neucítite, pokiaľ je kalíšok v tvare dáždnika (vyskúšajte si to niekoľkokrát držaním kalíška v ruke pred použitím, ak chcete). Kalíšok môžete ponechať na svojom mieste až 1 hodinu.

Opera Snímek_2023-08-23_113253_www.fertilily.cz

Umyte si ruky mydlom a vodou. V pohodlnej pozícii, alebo posediačky na záchode, urobte sériu jemných zatlačení smerom dole pomocou vašich brušným svalov alebo svalov panvového dna (ako keď vylučujete).

 Vzhľadom na to, že je vagína len asi 8-10 cm dlhá, môžete si pomôcť ukazovákom, a pomaly ho vsunúť hore až stopku nahmatáte (Obrázok G).

 Jemno, pomaly a vodorovne vyťahujte stopku, až ucítite dno kalíška na okraji pošvy (buďte jemná, ak vytiahnete stopku príliš prudko, môžete si spôsobiť podráždenie, nepohodlie a neposlednom rade môžete stopku kalíška pretrhnúť). Postupne vyťahujte kalíšok von kúsok po kúsku, miesto ťahania za guličku na stopke silou.

 Pevne uchopte spodok kalíška po stranách dvoch priehlbín alebo prstom stiahnite jeden okraj kalíška dole, aby sa uvoľnilo tesnenie a jemne ho vytiahnite von z pošvy. Po vybratí jednoducho vyprázdnite obsah do záchoda. Potom kalíšok umyte a uchovajte podľa pokynov (Obrázok H).


Čistenie

Pokiaľ nemôžete kalíšok umyť priamo po vybratí (napríklad pri použitiu toalety so samostatným umývacím zariadením), pred vstupom do miestnosti alebo kabínky si dôkladne umyte ruky, vyprázdnite obsah do toalety a vlhkou handričkou otrite kalíšok. Tekutina vo vnútri kalíška po jeho vybratí je väčšinou sperma s cervikálnym hlienom, čo je úplne normálne.

Pred ďalším použitím si nájdite vhodnú chvíľu na vyčistenie kalíška podľa pokynov. Pri cestovaní vždy umyte kalíšok pitnou vodou.

Na konci plodných dní odporúčame kalíšok umyť, vyvariť a usušiť podľa pokynov.

Pre uchovávanie je vhodné priložené bavlnené vrecko, nie plastová alebo vzduchotesná nádoba.

FERTILY kalíšok sa dá podľa potreby variť 5 – 10 minút. Použite otvorený hrniec a veľa vody. Nikdy nenechávajte varnú nádobu bez dozoru. V prípade poškodenia sa môže kalíšok stať neúčinným a mal by byť zlikvidovaný a vymenený (napríklad pokiaľ sa hrniec vyvarí nasucho a kalíšok sa spáli).

Kalíšok sa môže časom prirodzene mierne sfarbiť, ale to nijako neznižuje jeho funkčnosť. NEPOUŽÍVAJTE na kalíšok ocot, tea tree olej, vonné mydlo, kastílske/mätové mydlo, mydlo na olejovej báze, lieh, antibakteriálne mydlo, dezinfekčný prostriedok na ruky, vopred navlhčené obrúsky, mydlo na riad, peroxid vodíka, bielidlo ani iné agresívne chemikálie. Tie môžu poškodiť silikón a spôsobiť podráždenie.


Zloženie

Kalíšok je vyrobený vo Švajčiarsku zo 100% lekárskeho silikónu.


Upozornenie

Uchovávajte v suchu. Uchovávajte mimo dosah slnečného žiarenia. Medzi použitiami skladujte v izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosah detí. Čítajte starostlivo príbalový leták.

Dôležité informácie

Balenie: Silikónový kalíšok, bavlnené vrecko, návod

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosah detí.

Spotrebujte do: viz. dátum na obale

Distribútor: FERTILILY CZ, INDIÁNKY distribuce s.r.o.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: