FERTILILY Kalíšok na podporu počatia

Kód: 712
Novinka
Neohodnotené
47,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023

FERTILILY Kalíšok na podporu počatia prispieva k zvýšeniu šance na otehotnenie v pohodlí domova a neprerušuje vaše intímne okamihy s partnerom. Fertilily kalíšok zaisťuje efektívny transport viacerých spermií k krčku maternice, čo zvyšuje pravdepodobnosť prirodzeného počatia. Po milovaní je ľahko zavedený, čím sa minimalizuje riziko úniku spermií. Bolo klinicky dokázané, že FERTILILY kalíšok zvyšuje párom šancu na otehotnenie o 48%. Fertilily kalíšok je zdravotníckym prostriedkom, pred použitím starostlivo čítajte príbalovú informáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

FERTILILY Kalíšok na podporu počatia od INDIÁNOK - zdravotnícky prostriedok

Fertilily kalíšok uľahčuje prenos väčšieho množstva spermií k krčku maternice, čím sa zvyšuje šanca na úspešné počatie. S využitím kalíška sa skracuje doba, počas ktorej sú spermie v vagíne, kde nízka hodnota pH môže negatívne ovplyvňovať ich životaschopnosť. Kalíšok môže zostať zasunutý až 1 hodinu, čo predlžuje dobu, počas ktorej musí každá jednotlivá spermia vplávať do maternice. Fertilily kalíšok udržuje spermie na mieste aj počas močenia alebo sprchovania. Pokiaľ močíte po pohlavnom styku, znižujete riziko infekcií močových ciest.

U párov, ktorí sa snažia o počatie po dobu 12 mesiacov alebo dlhšie, bola zaznamenaná až 180% zvýšená pravdepodobnosť úspešného počatia. To robí z tohto kalíška dôveryhodnú alternatívu k hormonálnej liečbe a iným invazívnym procedúram.

Oproti iným pomôckam pre počatie, ktoré sú určené na jednorazové použitie, je možné FERTILILY kalíšok použiť až počas 6 cyklov.

Fertilily Kalíšok na podporu počatia je plne prírodný, bezpečný a neobsahuje hormóny. Tento kalíšok je vyrobený zo 100% lekárskeho silikónu a pochádza zo Švajčiarska. Jeho ľahká a pohodlná konštrukcia nezahŕňa hormóny.

Kúpou tohto kalíška prispejete neziskové spoločnosti Indiánky na osvetu hormonálnej nerovnováhy, pcos, endometryózy a neplodnosti.

Pre zvýšenie šance na počatie vyskúšajte FERTILILY gél. Lubrikačný gél je najvhodnejšie používať v čase plodných dní. Viete, kedy máte svoje plodné dni? Postrážte si vaše plodné dni s ovulačnými testami SeeNow.


Prvé použitie kalíška

Pred prvým použitím je vhodné kalíšok vyvariť. Pri ďalšom použití najskôr vyčistíme kalíšok pod teplou vodou. Malé otvory pod okrajom musia byť totiž vždy čisté, aby sa zabránilo podtlaku pri jeho vyberaní. Jemne pretiahneme každý otvor pod tečúcou vodou, aby sme odstránili všetky nečistoty.

Spôsob použitia kalíška FERTILILY

Snímek obrazovky 2023-08-23 v 11.32.30

Kalíšok pred prvým použitím vyvarte v čistej vode, osušte a potom vložte do bavlneného vrecka, ktoré je súčasťou balenia. Kalíšok uchovávajte blízko postele, aby ste nemusela po pohlavnom styku vstávať.

Snímek obrazovky 2023-08-23 v 11.32.35

Milujte sa (Obrázok A). Potom, čo do vás partner vyvrcholí, si vezmite kalíšok bez toho, aby ste vstali. Potom obráťte kalíšok naruby, aby vyzeral ako dáždnik (Obrázok B). Potom podržte kalíšok tak, aby jeho najdlhšia časť (stopka) smerovala k nohám a vložte jeden prst do priestoru klobúčkovej časti kalíška. (Obrázok C).

Snímek obrazovky 2023-08-23 v 11.32.37

Kalíšok potom jemne vsuňte dovnútra vašej pošvy (Obrázok D). Ak máte problémy so vsunutím kalíška, môžete ho preložiť, tým bude pre aplikáciu menší. Týmto spôsobom zatlačíte spermie smerom k krčku maternice. Až dosiahnete konca pošvového kanála, jemne zatlačte na stopku kalíška, aby poskočil späť do pôvodného tvaru, zatiaľ čo držíte kalíšok vsunutým prstom na mieste (Obrázok E).

Ako zistíte, že ste všetko urobila správne? Pokiaľ je kalíšok v správnom tvare, svojimi prstami môžete nahmatať dve menšie priehlbiny a naopak ich neucítite, pokiaľ je kalíšok v tvare dáždnika (vyskúšajte si to niekoľkokrát držaním kalíška v ruke pred použitím, ak chcete). Kalíšok môžete ponechať na svojom mieste až 1 hodinu.

Opera Snímek_2023-08-23_113253_www.fertilily.cz

Umyte si ruky mydlom a vodou. V pohodlnej pozícii, buď v stoji, alebo v sede na záchode, vykonajte sériu jemných zatlačení smerom dole pomocou vašich brušných svalov alebo svalov panvového dna (ako keď vylučujete).

Vzhľadom na to, že je vagína iba asi 8-10 cm dlhá, môžete si pomôcť ukazovákom a pomaly ho vsunúť nahor až stopku nahmatáte. (Obrázok G).

Jemne, pomaly a vodorovne vyťahujte stopku, až ucítite dno kalíška na okraji pošvy (buďte jemná, vy ťaháte stopku príliš prudko, môžete si spôsobiť podráždenie, nepohodlie av neposlednom rade môžete stopku kalíška pretrhnúť). Postupne vyťahujte kalíšok von kúsok po kúsku, namiesto ťahania za guličku na stopke silou.

Pevne uchopte spodok kalíška po stranách dvoch priehlbín alebo prstom stiahnite jeden okraj kalíška dole, aby sa uvoľnilo tesnenie a jemne ho vytiahnite von z pošvy. Po vybratí jednoducho vyprázdnite obsah do záchodu. Potom kalíšok umyte a uschovajte podľa pokynov (Obrázok H).


Čistenie

Pokiaľ nemôžete kalíšok umyť priamo po vybratí (napríklad pri použití toalety so samostatným umývacím zariadením), pred vstupom do miestnosti alebo kabínky si dôkladne umyte ruky, vyprázdnite obsah do toalety a vlhkou handričkou utrite kalíšok. Tekutina vo vnútri kalíška po jeho vybratí je väčšinou spermie s cervikálnym hlienom, čo je úplne normálne.

Pred ďalším použitím si nájdite vhodnú chvíľu na vyčistenie kalíška podľa pokynov. Pri cestovaní vždy umyte kalíšok pitnou vodou.

Na konci plodných dní odporúčame kalíšok umyť, vyvariť a usušiť podľa pokynov.

Na uchovávanie je vhodné priložené bavlnené vrecko, nie plastové, alebo vzduchotesná nádoba.

FERTILILY kalíšok je možné podľa potreby variť 5-10 minút. Použite otvorený hrniec a veľa vody. Nikdy nenechávajte varnú nádobu bez dozoru. V prípade poškodenia sa môže šálka stať neúčinnou a mala by byť zlikvidovaná a vymenená (napríklad ak sa hrniec vyvarí nasucho a šálka spáli).

Kalíšok môže časom prirodzene mierne sfarbiť, ale to nijako neznižuje jeho funkčnosť. NEPOUŽÍVAJTE na kalíšok ocot, tea tree olej, vonné mydlo, kastílske/mätové mydlo, mydlo na olejovej báze, lieh, antibakteriálne mydlo, dezinfekčný prostriedok na ruky, vopred navlhčené obrúsky, mikálie. Tie môžu poškodiť silikón a spôsobiť podráždenie.


Zloženie

Kalíšok je vyrobený vo Švajčiarsku zo 100% lekárskeho silikónu.


Upozornenie

Uchovávajte v suchu. Uchovávajte mimo dosahu slnečného žiarenia. Medzi použitiami skladujte v izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí. Čítajte starostlivo príbalový leták.

Dôležité informácie

Balenie: Silikónový kalíšok, bavlnené vrecko, návod

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Spotrebujte do: viď. dátum na obale.

Distribútor: FERTILILY CZ, INDIÁNKY distribúcia s.r.o.

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky
Hmotnosť: 0.05 kg