Využite akciu testovania plodnosti s -15% zľavou

Súprava podpora plodnosti pre mužov

Kód: 803
27,98 € –4 %
Podpora plodnosti pro muže kopie
27,98 € –4 % 26,59 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Obsahuje vitamíny FertilMan s L-taurínom Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) v kapsliach. Kotvičník zemný má preukázateľné účinky na pohlavné orgány a tvorbu testosterónu. Priaznivo pomáha na svalové a telové napätie tj. na svalový tonus. Fertilman obsahuje veľa látok, jednou z nich je Zinok, ktorý chráni bunky pred voľnými radikálmi a prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii. Selén, ktorý pôsobí priaznivo na tvorbu spermií. Súprava je cca na 1 mesiac užívania - 30 tabliet vitamínov a 90 kapsúl extraktu kotvičníka.          

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava podpora plodnosti pre mužov

Súprava pre mužov obsahuje extrakt z kotvičníka zemného a vitamíny pre mužov Fertilman. Kotvičník zemný čiže (Tribulus terrestris) prispieva k hormonálnej aktivite a funkciu reprodukčných orgánov muža. Kotvičník zemný ďalej prispieva k prirodzenej obranyschopnosti tj. celkovému imunitnému systému. Balíček obsahuje tiež vitamíny pre mužov Fertilman, ktorý obsahuje dôležité vitamíny napríklad Zinok, ktorý prispieva k normálnej plodnosti a reprodukciu, udržiava normálnu hladinu testosterónu v krvi a podieľa sa na procese delenia buniek.    

Už ste vyskúšali Macu peruánsku? Maca peruánska prispieva k plodnosti a reprodukciu, podporuje vytrvalosť a vitalitu, je považovaná za prírodný fytoestrogén. Chcete vedieť o mace viac? Pripravili sme pre vás článok na tému Maca peruánska- superpotravina s prírodnou silou.  

Súprava obsahuje:
  1. FertilMan vitamíny pre mužov s L-taurínom 30 tablet
  2. Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) 90 kapsúl 

LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16. mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.   


Dávkovanie a spôsob použitia

Vitamíny pre mužov Fertilman - doplnok stravy

  • Užívajte 1 kapsulu denne po jedle a zapite dostatočným množstvom vody.
  • Kapsuly prehltnite, nerozhrýzajte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 

Kotvičník zemný - doplnok stravy

  • Užívajte 2 - 3 kapsuly denne ideálne pred jedlom, zapite dostatočným množstvom vody 
  • Neužívajte večer, mierne stimuluje. Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 


Ako užívať produkty zo súpravy pre mužov? 

Bylinné prostriedky začnú pôsobiť na vaše telo asi za 2-4 týždne. Preto je nutné užívať prírodné doplnky stravy dlhodobo.

  • Ráno po jedle užívajte 1 tabletu vitamínov FertilMan a zapite dostatočným množstvom vody.
  • 2x - 3x denne po jedle užívajte 1 kapsulu extraktu Kotvičníka a zapite dostatočným množstvom vody.

Upozornenie

Kotvičník zemný nie je vhodný pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Kotvičník je potravinovým doplnkom, neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Vitamíny Fertilman sú potravinovým doplnkom, nie sú náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na suchom mieste, mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti. Ak užívate antikoagulanciá (riedite krv), užívajte tieto vitamíny len na odporúčanie lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné súpravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.182 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: