Luxusná súprava testov

Kód: 785
Zľava
Značka: ADIEL
28,38 € –3 %
Luxusní sada testů
28,38 € –3 % 27,29 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Luxusná súprava veľmi spoľahlivých testov pre precízne a ekonomické samovyšetrovanie v pohodlí domova. ADIEL Midstream je vysoko citlivý tehotenský test, spoľahlivo určí tehotenstvo už krátko po oplodnení. Ovulačný test Donna je malý, diskrétny a padne do ruky, vďaka možnosti opakovaného použitia navyše ušetríte za jednorazové testy. Vysoko citlivé testy spoľahlivo určia tehotenstvo už krátko po oplodnení alebo ľahko a rýchlo určia vaše plodné dni.

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxusná súprava testov s ovulačnom testom DONNA

Luxusná súprava testov obsahuje jednorazový midstream tehotenský test s citlivosťou 10 mIU/ml. Testovanie s midstream tehotenským testom je hygienické, komfortné a rýchle. Obsahom balíka je tiež ovulačný mikroskop DONNA na každodenné použitie. Ide o malý ovulačný mikroskop, vďaka ktorému zistíte svoje plodné dni zo slín.

Súprava obsahuje:
  1. ADIEL tehotenský test midstream, 3 ks
  2. Fertilcontrol Light DONNA ovulačný test

Zvýšte svoje šance na počatie s lubrikačným gélom Fertilsafe Multipack, balenie obsahuje aplikátory na ľahšie použitie gélu. Nezabúdate tiež na vitamíny? V našej ponuke nájdete širokú ponuku vitamínov pre ženy a vitamínov pre mužov. 


Ako produkty zo súpravy správne používať?

  • Pomocou ovulačného testera Donna vykonávajte testovanie vždy v rovnakú hodinu. Výsledky si zapisujte do ovulačného kalendára, na overenie vašich plodných dní použite našu ovulačnú kalkulačku. Pre porovnanie výsledkov predchádzajúcich dní je možné výsledok z testu odfotiť mobilným telefónom.  
  • Ak po skončení vášho plodného obdobia neprišla menštruácia, otestujte sa jednorazovým midstream hCG testom s citlivosťou 10 mIU/ml.

Ovulačný test DONNA - zdravotnícky prostriedok

Ovulačný tester Donna je malý ručný mikroskop, ktorý vám pomôže pomocou slín zistiť, či ste v plodnom období svojho menštruačného cyklu. Ovulačné obdobie u ženy trvá asi 3 dni, 6 dní sa považuje za obdobie možného otehotnenia.   

  • Tester je presný na 98 %.
  • Môžete ho použiť na identifikáciu plodných dní pre otehotnenie, alebo naopak ako antikoncepčný prostriedok, ktorý vám napovie, kedy sa musíte chrániť pred počatím.
  • Je vhodný ako antikoncepčný pomocník pre ženy, ktoré nemôžu alebo nechcú užívať hormonálnu antikoncepciu.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 

Midstream tehotenský test - zdravotnícky prostriedok 

Midstream tehotenský test hCG obsahuje protilátky, ktoré špecificky reagujú na hormón choriogonadotropín (hCG).Tento test je obzvlášť vhodný aj na zistenie naozaj raného tehotenstva. Tieto testy dokážu odhaliť tehotenstvo pri iba 10 mIU/ml hCG prítomných v moči (všimnite si, že čím je číslo nižšie, tým vyššia je citlivosť testu). Štandardné testy na trhu majú citlivosť 20 mIU/ml hCG. Jeho výhodou je plastový tester, ktorý je komfortný a hygienický. 

  • Meria s 99 % presnosťou, pretože je veľmi citlivý. 
  • Výsledok už počas 1. minúty.
  • Jednoduché použitie.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 


Upozornenie

Tehotenský midstream test je určený len na vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne. Neotvárajte test skôr, než si prečítate všetky inštrukcie na použitie. Nenechávajte test v chladnej miestnosti (mraze). Nepoužívajte, ak je obal poškodený. Nepoužívajte test po dobe exspirácie. Nie je určené deťom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Ovulačný test DONNA nie je určený pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tester skladujte v suchu, nevystavujte mrazu.

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné súpravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: