Sleepgreen 90 toboliek

Kód: 717
15,99 €
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Doplnok stravy Sleepgreen 90 toboliek. Jedná sa o bylinnú kompozíciu, ktorá je vhodná pri problémoch so spánkom. Prípravok nie je návykový, dá sa užívať dlhodobo aj nárazovo. Produkt českej výroby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sleepgreen 90 toboliek – doplnok stravy

Doplnok stravy Sleepgreen pomáha tlmiť prejavy stresu, odstraňuje problémy so zapsávaním, zmierňuje poruchy spánku (hypericín). Pripsieva k zníženiu únavy a vyčerpania, pri pravidelnom užívaní podporuje fyzickú výkonnosť, vitalitu a koncentráciu.

Doprajte svojmu telu očistu zatiaľ, čo spíte s detoxikačnými náplasťami Biomagick 14 ks. Detoxikačné náplasti pôsobia na reflexné body na chodidlách a absorbujú do seba toxíny zatiaľ, čo spíte. Cez deň využite bylinnú zmes detoxikácia + pečeň 60 toboliek, ktorá priaznivo pôsobí na normálnu činnosť pečene a prečistenie tela.


LEGISLATÍVA: Radi by sme Vám poskytli všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EU) č. 432/2012 z dňa 16. mája 2012, platné od 14.12. 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky všetky účinky našich potravinových doplnkov ani zobudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín.


Čo podporujú bylinky v doplnku stravy Sleepgreen?

*povolené účinky podľa platnej legislatívy

Valeriána lekárska – prispieva k nástupu spánku, napomáha udržiavať prirodzený spánok, prispieva k duševnej pohode, napomáha podporovať relaxáciu.

Šišiak bajkalský – podporuje normály stav kĺbov a svalov.

Medovka – pozitívne pôsobí na hormonálnu rovnováhu, podporuje správne trávenie a činnosť obehovej sústavy, podporuje mentálne zdravie (pozitívna nálada) – spánok, napomáha správnej funkcii dýchacieho systému.

Mučenka – podporuje spánok a relaxáciu.

Chmeľ otáčavý – má upokojujúce účinky, podporuje spánok a normálnu činnosť nervovej sústavy, prispieva k normálnej funkcii trávenia a optimálnej hladine cholesterolu v krvi, zaisťuje menopauzálny komfort, je antioxidant.

Ľubovník bodkovaný – podporuje duševné zdravie (emočnú rovnováhu), prispieva k pozitívnej nálade, podporuje spánok a relaxáciu. Napomáha k normálnemu tráveniu, podporuje správnu funkciu močových ciest (obličky), pozitívne pôsobí na funkcie kardiovaskulárneho systému.

Harmanček – podporuje normálne trávenie, prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému, podporuje prirodzenú obranyschopnosť – posilňuje imunitný systém, je antioxidant.

Ashwagandha (indický ženšen) – podporuje duševné zdravie pri zvýšenom strese, podporuje spánok, prispieva ku správnej funkcii reprodukčného systému, dodáva energiu a vitalitu, je antioxidant.

Ženšen pravý – prispieva k normálnej funkcii psychickej činnosti, podporuje koncentráciu, pamäť a výkon. Prispieva ku správnej funkcii imunitného systému. Podporuje zníženie miery únavy a vyčerpania. Pozitívne ovplyvňuje duševnú aktivitu v strese, vitalitu a fyzickú výkonnosť. Jedná sa o silný antioxidant.

Levanduľa – prispieva k lepšiemu spánku.


Dávkovanie a spôsob užitia

Zloženie:

L-Tryptophan (esenciálna aminokyselina), Valeriána lekárska (Valeriana officinalis) štandardizovaný extrakt z koreňa (kyselina valerenová 0,8 %), Šišiak bajkalský (Scutellaria baicalensis) štandardizovaný extrakt z koreňa (baicalin 98 %), Medovka lekárska (Melissa officinalis) štandardizovaný extrakt z kvetu (5:1), Mučenka (Passiflora sp.) štandardizovaný extrakt z kvetu (rozmarínová kyselina 2 %), Chmeľ otáčavý (Humulus lupulus) štandardizovaný extrakt zo šištice (Flavóny 5 %), Ľubovník bodkovaný (Hypericum Perforatum) štandardizovaný extrakt vňať (hypericiny 0,3 %), hydroxid horečnatý (magnesium hydroxide), Harmanček pravý (Chamomilla recutita) štandardizovaný extrakt z kvetu (10:1), Ashwagandha (Withania somnifera) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1, withanolidy 5 %), B-komplex, Ženšen (Panax ginseng) štandardizovaný extrakt z koreňa (ginsenosidy 25 %), Levanduľa lekárska (Lavandula officinalis) štandardizovaný extrakt z kvetu (10:1), stearan horečnatý (plnidlo), vegetariánska kapsula

Aktívne látky:

1 tobolka

Denná dávka ( 2-3 tobolky)

%RHP ref. hodnota príjmu

L-Tryptophan

91 mg

182 - 273 mg

nie je stanovené

Valeriána koreň štand. extrakt

64 mg

128 - 192 mg

nie je stanovené

Šišiak koreň štand. extrakt

45 mg

90 - 135 mg

nie je stanovené

Medovka kvet štand. extrakt

32 mg

64 - 96 mg

nie je stanovené

Mučenka kvet štand. extrakt

32 mg

64 - 96 mg

nie je stanovené

Chmeľ šištice štand. extrakt

32 mg

64 - 96 mg

nie je stanovené

Ľubovník vňať štand. extrakt

32 mg

64 - 96 mg

nie je stanovené

Aquamin Horčík z toho horčík

27 mg9,5 mg

54 - 81 mg19 - 28,5 mg

5 - 7,6% RHP

Harmanček kvet štand. extrakt

18 mg

36 - 54 mg

nie je stanovené

Ashwagandha koreň extrakt

14 mg

28 - 42 mg

nie je stanovené

B- komplex

11 mg

22 - 33 mg

63-94% RHP

Ženšen koreň štand. extrakt

5 mg

10 - 15 mg

nie je stanovené

Levanduľa kvet štand. extrakt

5 mg

10 - 15 mg

nie je stanovené

Dávkovanie

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

  • 2 – 3 tobolky denne 30 minút pred očakávaným nástupom účinku
  • Balenie na 30 – 45 dní podľa vami zvoleného dávkovania
  • Prípravok nie je návykový, dá sa používať pravidelne a dlhodobo, ale taktiež je možné ho užívať nárazovo
  • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku

Upozornenie

Doplnok stravy Sleepgreen nie je vhodný pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Je potravinový doplnok, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosah detí.

Neužívajte, pokiaľ Vám prípravok vyvolal psychický diskomfort. Neužívajte, pokiaľ ste alergický na niektorú zložku prípravku.

Dôležité informácie

Balenie: Sklenená dóza s plastovým uzáverom. Obsah 90 toboliek

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku, nevystavujte mrazu.

Výrobca: Green Idea spol. s.r.o. Vyrobené v Českej republike.

Dodatočné parametre

Kategória: Špeciálne
Hmotnosť: 0.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: