Výnimočne presná súprava - ADIEL Midstream tehotenský test 3ks + Innova pharma adexus HCG tehotenský krvný test

Kód: 845
15,95 € –6 %
Vyjímečně přesná sada
15,95 € –6 % 14,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Zistite veľmi presne či ste tehotná v súkromí domova. Vysoko citlivé tehotenské testy spoľahlivo určia tehotenstvo už krátko po oplodnení. V balíčku nájdete Adiel mindstream tehotenský test 3 ks a Innova Pharma ADEXUS hCG tehotenský krvný test. Vyskúšajte najpresnejšie a najrýchlejšie testy na trhu. (ADEXUS hCG EXP:30.6.2023)

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava tehotenských testov

Súprava tehotenských testov obsahuje jednorazové modstream hCG testy z moču. Vďaka plastovému testeru je testovanie hygienické a komfortné. Balíček obsahuje tiež krvný test značky Innova Pharma, ktorý je unikátnym produktom na českom trhu. Tento krvný test bol vyvinutý v Kanade a dokáže rozpoznať tehotenstvo už 8.-9. deň od oplodnenia. To je o 14 dní skôr ako z moču, keďže zistenie hormónu hCG v krvi je oveľa presnejšie. 
 

Zistili ste, že ste tehotná? Nezabúdajte na vitamíny. V našej ponuke nájdete vitamíny pre tehotné a dojčiace ženy

Súprava obsahuje:
 1. ADIEL Midstream tehotenský test, 3 ks
 2. Innova Pharma ADEXUS hCG tehotenský krvný test

Ako produkty zo súpravy správne používať?

ADIEL Midstream tehotenský test - zdravotnícky prostriedok

ADIEL Midstream jednorazový tehotenský test vám spoľahlivo ukáže, či ste tehotná a to s presnosťou na 99 %. Midstream tehotenský test je obzvlášť vhodný aj na zistenie raného tehotenstva. Jeho hlavnou výhodou je hygienické a komfortné použitie pomocou plastového testera. Midstream tester obsahuje látky, ktoré reagujú na prítomnosť hormónu hCG v moči.       

Návod na použitie
 • Na testovanie používajte ranný moč. Pre vzorku moču použite čistú nádobu (použite stredný prúd moču).
 • Vyberte tehotenský test z ochrannej fólie. Zložte ružový kryt a namočte tester do vzorky moču, po dobu max. 10 sekúnd.
 • Tester ponorte až pod uvedenú šípku tak, aby všetky testovacie polia (aj zelené) boli ponorené.
 • Test opäť uzavrite ružovým viečkom, umiestnite ho do vodorovnej polohy a počkajte 5 minút na výsledok testu.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 

Innova Pharma Adexus HCG krvný presný tehotenský test - zdravotnícky prostriedok

Tehotenský presný krvný test značky Innova Pharma je unikátnym produktom na českom trhu. Tento krvný test bol vyvinutý v Kanade a dokáže rozpoznať tehotenstvo už 8.-9. deň od oplodnenia. To je o 14 dní skôr ako z moču. Hodnoty hCG v moči sú nižšie ako v krvi. Testovanie vyššie hCG v krvi je oveľa citlivejšie ako testovanie z moču. To znamená, že krvný test dokáže rozpoznať tehotenstvo o niekoľko dní skôr ako z moču.  

Návod na použitie
 1. Z balenia vyberte lancetu, odstráňte z nej ochranné viečko
 2. Prst, z ktorého budete odoberať vzorku krvi, vydezinfikujte (popr. si aspoň umyte ruky mydlom), premasírujte prst smerom ku končeku prsta tak, aby bol dobre prekrvený. Na odber vzorky odporúčame prstenník alebo prostredník.
 3. Priložte biely okraj lancety na konček prsta. Nepoužívajte stred alebo špičku prsta, keďže ide o najcitlivejšie oblasti prsta.
 4. Voľnou rukou držte daný prst a pevne lancetu zatlačte na testovacie miesto, potom ju uvoľnite. Nebojte sa vpichu, naozaj nebolí a je dôležité, aby ste sa správne pichli. Jemne masírujte prst smerom k oblasti vpichu, aby ste získali plnú veľkú kvapku krvi.
 5. Priložte časť na aplikáciu vzorky k oblasti vpichu tak, aby sa dotkla kvapky krvi. Test majte priložený k bodu vpichu počas nasávania krvi na papierik.
 6. Nechajte vzorku krvi vystúpiť testom až do úrovne naplnenia. Ak vzorka nedosiahla úrovne naplnenia, masírujte prst, aby ste získali viac krvi až kým dôjde k nasatiu do celej úrovne testu.
 7. Počkajte 10 minút a vyhodnoťte výsledky v oblasti testovacieho okienka v kontrolnom mieste C a testovacom mieste.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 


Upozornenie

Tehotenský test Midstream je určený len na vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne. Neotvárajte test skôr, ako si prečítate všetky inštrukcie na použitie. Nenechávajte test v chladnej miestnosti (mraze). Nepoužívajte, ak je obal poškodený. Nepoužívajte test po dobe exspirácie. Nie je určené deťom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Krvný tehotenský test je určený na in vitro diagnostiku. Nie je určené deťom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neaktuálne testy zlikvidujte a dokončené použité testy sú považované za biologicky nebezpečný odpad. Nepoužívajte test po vypršaní exspirácie. Test je určený len na jedno použitie. Nevystavujte mrazu, test môže byť vysokým mrazom znehodnotený.

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné súpravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: