ADIEL Midstream tehotenský test, 1 ks

Kód: TTAM0101-1
Neohodnotené
Značka: ADIEL
1,59 €
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.4.2021

Tehotenský test na samovyšetrovanie s presnosťou 99 %. Zistite pohodlne a v súkromí, či ste tehotná. Vysoko citlivý tehotenský test spoľahlivo určí tehotenstvo už krátko po oplodnení. Midstream tester obsahuje látky, ktoré reagujú na prítomnosť hormónu hCG v moči a jednorazový tehotenský test, tak zistí prítomnosť práve tohto hormónu v moči. Objednajte si už dnes ADIEL Midstream jednorazový tehotenský test v našom e-shope.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tehotenský hCG test Midstream - zdravotnícky prostriedok

Jednorazový tehotenský test ADIEL Midstream Vám pomôže spoľahlivo určiť, či ste tehotná a to s presnosťou 99 %. Toto rýchle a presné testovanie môžete vykonávať aj Vy sami. Midstream tehotenský test je obzvlášť vhodný aj na zistenie naozaj raného tehotenstva. Prečo zvoliť na testovanie práve Adiel Midstram? Jeho hlavnou výhodou je hygienické a komfortné použitie pomocou plastového testera. Tehotenský test použite a jednoducho uzavrite tester, ktorý Vám do 5 minút ukáže výsledky testu. Midstream tehotenský test má ale predovšetkým vysokú citlivosť, a preto ukazuje výsledky s presnosťou 99%. Midstream tester obsahuje látky, ktoré reagujú na prítomnosť hormónu hCG v moči. Tehotenský test obsahuje protilátky, ktoré špecificky reagujú na hormón choriogonadotropín (hCG). Testovanie s ADIEL Midstream tehotenským testom je veľmi jednoduché, rýchle a spoľahlivé. 

Vyskúšajte tiež tehotenský krvný test ADEXUS. Krvný test dokáže detegovať vaše tehotenstvo už 8. deň od počatia. V našom sortimente nájdete tiež súpravy tehotenských testov za zvýhodnenú cenu. Vyšiel vám tehotenský test pozitívny? Nezabúdajte na vitamíny. U nás nájdete vitamíny pre tehotné a dojčiace ženy.

Zistenie tehotenstva s ADIEL Midstream tehotenským testom

Tehotenský test ADIEL Midstream obsahuje látky, ktoré reagujú na prítomnosť hormónu choriogonadotropín (hCG) v moči. Po ponorení testera do vzorky moču vzlína moč pozdĺž membrány. Hneď ako moč obsahujúci hCG dosiahne testovaciu oblasť v membráne, objaví sa farebný prúžok. Neprítomnosť tohto prúžku naznačuje negatívny výsledok. Ak je test vykonaný riadnym spôsobom, objaví sa v kontrolnej oblasti ešte jeden farebný prúžok (slúži na kontrolu správnosti vykonania).

  • Meria s 99% presnosťou
  • Výsledok za 5 minút
  • Jednoduché použitie
  • Hygienické a komfortné testovanie

Návod na použitie tehotenského testu ADIEL Midstream

  • Na testovanie používajte ranný moč.
  • Pre vzorku moču použite čistú nádobu (použite stredný prúd moču).
  • Vyberte tehotenský test z ochrannej fólie.
  • Zložte ružový kryt a namočte tester do vzorky moču, po dobu max. 10 sekúnd.
  • Tester ponorte až pod uvedenú šípku tak, aby všetky testovacie polia (aj zelené) boli ponorené.
  • Test opäť uzavrite ružovým viečkom, umiestnite ho do vodorovnej polohy a počkajte 5 minút na výsledok testu.

Ako čítať výsledky tehotenského testu Midstream?

V testovacom poli sa vždy musí objaviť kontrolná čiarka (C), ktorá potvrdzuje, že test je v poriadku.

Pozitívny výsledok - ste tehotná: testovacia čiarka (T) je rovnakej alebo svetlejšej farby než kontrolná čiarka (C).

Negatívny výsledok - nie ste tehotná: objaví sa kontrolná čiarka (C), testovacia čiarka (T) sa neobjaví vôbec. Potrebné pokračovať v testovaní ďalšie dni.

Neplatný výsledok - Kontrolná čiarka (C) sa neobjaví do 5 minút a testovacia čiarka (T) sa buď objaví alebo neobjaví.

test-do-clanku-SK

 


Upozornenie

Test je určený iba na vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne. Neotvárajte test skôr, ako si prečítate všetky inštrukcie na použitie.

Nenechávajte test v chladnej miestnosti (mraze). Nepoužívajte, ak je obal poškodený. Nepoužívajte test po dobe exspirácie.

Nie je určené deťom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dôležité informácie

ADIEL tehotenský test midstream je diagnostický zdravotnícky prostriedok, určený pre samovyšetrovanie in vitro v súlade s nariadením č. 56/2015 Zb. o technických požiadavkách na diagnostické zdravotnícke pomôcky in vitro.

Balenie: Biely umelohmotný tester, balený v ochrannej fólii. Neotvárajte test skôr, ako si prečítate všetky inštrukcie na použitie.

Skladovanie: Skladujte v suchom prostredí v teplote 4-30 °C. Nenechávajte test v chladnej miestnosti (mraze).

Dodatočné parametre

Kategória: Tehotenské testy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Dle Problému: Testování těhotenství
Určení: Ženy