ADIEL Midstream tehotenský test, 1 ks

Kód: TTAM0101-1
2,79 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Tehotenský test určený na sebatestovanie, zistite pohodlne a v súkromí vášho domova, či ste tehotná. Midstream tehotenský test rýchlo určí tehotenstvo už krátko po oplodneniu. Midstream tester obsahuje látky, ktoré reagujú na prítomnosť hormónu hCG v moču. ADIEL Midstream tehotenský test hCG je zdravotnícky prostriedok, pred použitím starostlivo čítajte príbalovú informáciu. 1 ks v baleniu. Citlivosť 10 mlU/ml hCG. 

Detailné informácie

Podrobný popis

ADIEL Midstream tehotenský, test 1 ks - zdravotnícky prostriedok

Jednorazový tehotenský test ADIEL Midstream Vám pomôže rýchlo určiť, či ste tehotná. Toto rýchle testovanie môžete robiť aj vy sama. Jeho hlavnou výhodou je hygienické a komfortné použitie pomocou plastového testeru. Tehotenský test použite a jednoducho zatvorte tester, ktorý vám do niekoľkých minút ukáže výsledky testu. Midstream tester obsahuje látky, ktoré reagujú na prítomnosť hormónu hCG v moču.

Vyskúšajte tiež tehotenský krvný test ADEXUS. Krvný test dokáže detekovať vaše tehotenstvo už 8. deň od počatia. V našom sortimente nájdete tiež sady tehotenských testov za zvýhodnenú cenu. Vyšiel Vám tehotenský test pozitívny? Nezabúdajte na vitamíny. U nás nájdete vitamíny pre tehotné a dojčiace ženy.

Zistenie tehotenstva s ADIEL Midstream tehotenským testom

Tehotenský test ADIEL Midstream obsahuje látky, ktoré reagujú na prítomnosť hormónu choriogonadotropínu (hCG) v moču. Po ponorení testu do vzorky moču vzlína moč pozdĺž membrány. Akonáhle moč obsahujúci hCG dosiahne testovacej oblasti v membráne, objaví sa farebný prúžok. Neprítomnosť tohto prúžku naznačuje negatívny výsledok. Pokiaľ je test urobený riadnym spôsobom, objaví sa v kontrolnej oblasti ešte jeden farebný prúžok (slúži ku kontrole správnosti urobenia).


Ako použiť tehotenský test ADIEL Midstream

Odber vzorky a manipulácia s ňou

Ak chcete robiť tento test, odoberte vzorku moču do čistej a suchej nádoby (napríklad plastový kelímok). Ideálnou vzorkou je prvý ranný moč (obsahuje vyššiu koncentráciu hCG). Avšak použiť sa dá vzorka moču odobratá kedykoľvek počas dňa. Po vykonaniu testu zlikvidujte použitý materiál (testovací kelímok + použitý midstream test).

fsh TEST

Návod na použitie

Testovanie sa dá robiť 2 spôsobmi:

A) Použitím odobratej vzorky moču

 • Odoberte vzorku moču do suchej a čistej nádoby. Ideálnou vzorkou je prvý ranný moč.max ponoření midstream Lh
 • Vyberte Midstream test z ochranného obalu a opatrne zložte ružový kryt.
 • Nasmerujte absorpčnú špičku dole a ponorte do vzorky moču počas 20 sekúnd.
 • Midstream test ponárajte až po uvedenú šípku tak, aby všetky testovacie polia (aj zelené) boli ponorené. Inak test neprebehne správnym spôsobom.
 • Znova zatvorte ružovým krytom a umiestnite do vodorovnej polohy (napríklad na vrchnú časť nádobky s močom) a počkajte na výsledok testu.
 • Pozitívny výsledok môžete pozorovať už počas 40 sekúnd (v závislosti od koncentrácie hCG vo vzorke moču). Avšak pre potvrdenie negatívneho výsledku je treba počkať necelých 5 minút, dokiaľ reakcia neprebehne úplne.

 B) Použitím stredného prúdu moču

 • Vyberte Midstream test z ochranného obalu a opatrne zložte ružový kryt.kam se má čůrat test ženské plodnosti
 • Nasmerujte absorpčnú špičku smerom dole do prúdu moču na najmenej 10 sekúnd. Pod prúdom moču musia byť všetky testovacie polia, vrátane zelených.
 • Znova zatvorte ružovým krytom a umiestnite do vodorovnej polohy a počkajte na výsledok testu.
 • Pozitívny výsledok môžete pozorovať už počas 40 sekúnd (v závislosti od koncentrácie hCG vo vzorke moču). Avšak pre potvrdenie negatívneho výsledku je treba počkať necelých 5 minút, dokiaľ reakcia neprebehne úplne.

 


Ako čítať výsledky tehotenského testu Midtsream?výsledky hcg midstream

POZITÍVNY VÝSLEDOK: Ste tehotná. V kontrolnej (C) aj testovacej (T) zóne sa zjavne objavili dve zreteľné farebné čiarky. To znamená, že bol v moču detekovaný hCG hormón a existuje veľká možnosť tehotenstva. Objavené čiarky môžu byť slabé a jedna čiarka môže byť svetlejšia než druhá, je to však stále pozitívny výsledok. Čiarky sa nemusia zhodovať v sile ani farbe.

NEGATÍVNY VÝSLEDOK: Nie ste tehotná. Objavila sa len jedna farebná čiarka v kontrolnej oblasti (C). V testovacej zóne (T) nie je patrná žiadna farebná čiarka. To naznačuje, že nie ste tehotná alebo ste testovali príliš skoro. Pokiaľ si nie ste istá, opakujte test znova počas nasledujúcich 48 hodín.

NEPLATNÝ VÝSLEDOK: V kontrolnej (C) aj testovacej (T) zóne sa neobjavila žiadna farebná čiarka. Zopakujte test s novým testovacím prúžkom. Neplatné výsledky testu môžu byť spôsobené: Absorpčná špička nebola dôkladne navlhčená. Čítanie výsledku testu bolo príliš skoro alebo príliš neskoro (po viac než 5 minútach).


Upozornenie

 1. LEN PRE DIAGNOSTICKÉ POUŽITIE IN-VITRO (IVD), NIE pre interné použitie.
 2. Pred urobením tohto testu si starostlivo prečítajte návod na použitie. Urobte každý krok presne podľa priloženého návodu na použitie.
 3. Nepoužívajte po uplynutiu času použiteľnosti vyznačeného na ochrannom obale.
 4. Každý jednorazový Midstream test sa dá použiť len raz, nie opakovane.
 5. Test nepoužívajte, pokiaľ je ochranný obal poškodený.
 6. Po otvoreniu ochranného obalu by mal byť Midtsream test okamžite použitý.
 7. Po použitiu zlikvidujte každý jednorazový Midstream test, vrátane použiého moču a použitého testovacieho materiálu. S použitým materiálom zaobchádzajte tak, ako by bol potenciálne infekčný.
 8. Zabráňte kontaktu s pokožkou.
 9. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAH DETÍ.

Dôležité informácie

ADIEL tehotenský test midstream je diagnostický zdravotnícky prostriedok, určený na sebatestovanie in vitro v zhode s nariadením č. 56/2015 Zb. o technických požiadavkách na diagnostické zdravotnícke prostriedky in vitro.

Obsah balenia

Každá krabička obsahuje: ochranný obal s midstream testom a návod na použitie.

Každý obal obsahuje: Umelohmotný tester s ružovým odnímateľným viečkom a vysúšadlo. Vysúšací vankúšik slúži len na účely skladovania, pre vlastné testovanie sa nepoužíva. Každý test midstream je balený jednotlivo v ochrannom obale.

Balenie NEOBSAHUJE testovací materiál (pohárik na vzorku moču).

Skladovanie

Testovaciu súpravu skladujte pri izbovej teplote (4-30°C) v zatvorenom a neporušenom ochrannom obale do dátumu expirácie. Sáčok otvárajte tesne pred použitím testu. Skúšobné súpravy by mali byť chránené pred priamym slnečným žiarením, vlhkosťou a teplom.

Chráňte pred mrazom. Uchovávajte mimo dosah detí.

Minimálna trvanlivosť: Dátum je na obale vyznačené EXP/LOT.

Distribútor: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČ: 01388665. www.adiel.sk

Výrobca: Nantong Egens Biotechnology Co., Ltd. CE midstream hcg


Informácie pre lekárne

Tento výrobok si môžete objednať aj vo vašej lekárni. Pokiaľ lekárne nemajú produkt skladom, môžete si vyžiadať objednanie. Ceny v lekárňach sa môžu líšiť od cien výrobkov v e-shope. Lekárne môžu tento produkt objednávať cez lekárenský veľkoobchod Phoenix s.r.o., pod nasledujúcimi kódmi.

APA kód: 3776870

PDK kód: 3776870

Dodatočné parametre

Kategória: Tehotenské testy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.03 kg
Dle Problému: Testování těhotenství
Určení: Ženy
? FAQ-1: Ako funguje midstream tehotenský test?
? FAQ-2: Čo mám robiť, keď je môj test pozitívny (možné tehotenstvo)?
? FAQ-3: Čo mám robiť, keď je môj test negatívny (nie ste tehotná)?
? FAQ-4: Čo mám robiť, keď je môj test neplatný (test nebol správne urobený)?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: