Babystart Ovulačný test FertilTime 5 ks

Zistite rýchlym testom dobu svojej ovulácie s presnosťou 99%. Majte vždy po ruke jednorázový testovací prúžok v praktickom diskrétnom balení, napríklad vo svojej kabelke. V priebehu ovulácie je v moči prítomný luteinizačný hormón, a preto jednoduchým testom z moču zistíte, kedy nastali vaše plodné dni. Objednajte si sadu 5 jednorázových testovacích prúžkov v našom e-shope.


Dostupnosť: Skladom
Vaša cena: 7,99 

Ovulačný test Fertiltime spoľahlivo určí dobu vašej ovulácie. Rýchlym a presným testom z moču zistíte, kedy je ideálna príležitosť na otehotnenie. Luteinizačný hormón spôsobuje, že sa vajíčko uvoľňuje do vajcovodu, a práve v tomto okamihu začína doba, ktorá je pre počatie najvhodnejšia. Praktické balenie testovacích prúžkov po 1 kuse vám umožní mať vždy jeden po ruke.

Podporte dobrú fyzickú kondíciu partnera výhodnou sadou “Aktivita plodnosti muža”. Kompletná 3 mesačná kúra na povzbudenie sexuálnej aktivity a plodnosti pre muža obsahuje vitamíny pre lepšiu kvalitu spermií, kotvičník a čaj na potenciu.

Ako vám ovulačný test FertilTime pomôže otehotnieť?

Majte prehľad o svojich plodných dňoch – je to najvhodnejšia doba na počatie. Žena je plodná približne 14 dní po 1. dni poslednej menštruácií. Teda nastáva ovulácia a zrelé vajíčko sa uvoľňuje do vajcovodu, kde môže byť v priebehu približne 2 dní oplodnené spermiou. A pretože spermie majú schopnosť určitú dobu v maternici prežiť, odporúča sa pre počatie pohlavný styk 1-2 dni pred ovuláciou alebo v deň ovulácie.

 • Rýchly a jednoduchý test ovulácie.
 • 99% presnosť.
 • Praktické diskrétne balenie po 1 kuse.

Náš TIP
Ak máte s ovuláciou problém, odporúčame na porovnanie hormonálnej hladiny a tým aj úpravu menštruačného cyklu kapsule Drmek Forte s vitamínom E.
Zistite svoje tehotenstvo už 8.deň po počatí. Vyskúšajte najpresnejší a najrýchlejší tehotenský test na trhu. Ponúkame ZAP hCG tehotenský krvný test, ktorí si môžte spraviť kedykoľvek v priebehu dňa s 99% presnosťou už pri prvom testovaní.

Návod na použitie ovulačného testu FertilTime

 • Vykonávajte test každý deň v rovnakú dobu.
 • K testovaniu použite ideálne stredný prúd ranného moču.
 • Pre testovanie v priebehu dňa odporúčame obmedziť 2 hodiny pred testovaním príjem tekutín.
 • Vyberte testovací prúžok z ochrannej fólie.
 • Do vzorku moču v čistej nádobe namočte testovací prúžok po vyznačenú rysku na maximálne 10 sekúnd.
 • Znovu zatvorte prúžok fialovým viečkom, položte na nesajúci povrch a počkajte 5 minút na výsledok.

Používajte ovulačné testy FertilTime správne podľa nasledujúceho videa:

Ako čítať výsledky?

V testovacom poli sa vždy musí objaviť kontrolná čiarka (C), ktorá potvrdzuje, že test je v poriadku.

 • Pozitívny výsledok – vaša ovulácia nastane v najbližších 24-48 hodinách: testovacia čiarka (T) je rovnakej alebo tmavšej farby než kontrolná čiarka (C).
 • Negatívny výsledok – ovulácia zatiaľ neprebieha: Testovacia čiarka (T) je svetlejšia než kontrolná čiarka (C), alebo sa neobjaví vôbec.
 • Neplatný výsledok – neobjaví sa žiadna čiarka.

Upozornenie
Uchovávajte v suchom prostredí pri teplote 4-30°C. Uchovávajte mimo dosah detí.


lékárnyTento výrobok si môžete objednať aj vo svojej lekárni. Ak lekárne nemajú produkt skladom, je možné vyžiadať objednania. Lekárne môžu tento produkt objednávať cez lekárenský veľkoobchod Phoenix a.s. pod nasledujúcimi kódmi. Ceny v lekárňach sa môžu líšiť od cien výrobkov v e-shope.
Informácie pre lekárne
APA kód:
PDK kód:


Všetky zásielky posielame v diskrétnom neutrálnom balenie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Babystart Ovulačný test FertilTime 5 ks”

Možno by sa Vám páčilo…

produkt
Bazalný teplomer

ADIEL Bazálny teplomer MT-B231F

Zistite dobu svojej ovulácie spoľahlivo a presne pomocou bazálneho teplomeru. Vysoko kvalitný a bezpečný teplomer s pružnou špičkou zmeria…

5,49 
produkt
Donna - FertilControl Light ovulačný mikroskop
Doporučujeme

Donna – FertilControl Light ovulačný mikroskop

Opakovateľný ovulačný test FertilControl light je určený pre každodenné zistenie ovulácie zo slín. Presnosť ovulačného mikroskopu s až 70…

21,90 

Odporúčame

produkt
kotvičník forte 3 balení
Zľava!
Doporučujeme

ADIEL trojbalenie Kotvičník zemný FORTE s vitamínom E 3 × 90 kapsúl

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) s vitamínom E vo výhodnom trojbalenie. Kúpte si vysoko účinný koncentrát z byliny v pomere…

34,90  39,99 
produkt
Doporučujeme

Prefert vaginální gel 4 x 6 mg + aplikátor

Hľadáte ten najkvalitnejší lubrikačný gél na podporu počatia? Vyskúšajte nemecký lubrikačný gél Prefert. Na náš trh teraz vstupuje ako…

25,90 
produkt
Zľava!
Doporučujeme

ADIEL Maca 100% PURE prášok 400 g + 90 kapsúl

Cenovo výhodné balenie. Prinášame vám 100% prírodný a certifikovaný extrakt z koreňa maca v prášku aj kapsuliach za výhodnú…

30,90  36,49 

AKCIE, ZĽAVY A NOVINKY prednostne NA EMAIL