Využite akciu testovania plodnosti s -15% zľavou

Energy balíček - Gynex + Cytovital

Kód: 767
39,99 € –5 %
gynex + cytovital
39,99 € –5 % 37,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Balíček obsahuje bylinný koncentrát Energy Gynex a Energy Cytovital bioinformačný širokospektrálny terapeutický regeneračný krém. Prípravky obsahujú bylinky napr. fenikel obyčajný, ktorý podporuje dojčenie, normálnu činnosť pečene a produkciu materského mlieka.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy balíček - Gynex + Cytovital krém
* Extractum Herbarum

Kombinácia dvoch bioinformačných produktov Energy Gynex s Cytovitalom, je veľmi vyhľadávaná kombinácia žien. Energy Gynex obsahuje chaluhu bublinkatú, ktorá podporuje pokles estrogénu u žien, nátržník husí a alchemilka obyčajná, ktoré prispievajú k menštruačnému komfortu u žien. Krém Cytovital je vyhľadávaný pre obsah bylín ako sú levanduľa lekárska, sladovka lysá, ktoré napomáhajú ženám v období menopauzy.  

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.    

V našej ponuke nájdete aj veľa ďalších produktov značky Energy, najmä regeneračné telové krémy a bylinné koncentrátyVedeli ste, že gynekologické zápaly môžu byť prekážkou pri ceste za bábätkom? Pripravili sme pre vás článok na tému - Gynekologické zápaly ohrozujú ženskú plodnosť. 
Súprava obsahuje:
 1. Energy Gynex 30 ml
 2. Energy Cytovital krém 50 ml

 LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.    


Dávkovanie a spôsob použitia

Energy Gynex - doplnok stravy
* ODD - Odporúčané denné dávkovanie/RVH - Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých
 • Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.
 • Pred použitím nutné pretrepať.
 • Pre dospelých 2-7 kvapiek 1-3x denne, pre deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 2 kvapky za deň (7 kvapiek = 0,35 ml).     
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!
 • Po troch týždňoch užívania je pred ďalšou kúrou nutná týždňová pauza.
 • Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 

Energy Cytovital - terapeutický regeneračný krém

 • Cytovital je ľahko roztierateľný a zmývateľný vodou.
 • Natiera sa lokálne na problematické miesta v tenkej vrstve 1-3x denne.
 • Krém je možné aplikovať nad miesta uloženia jednotlivých orgánov, na reflexné zóny či akupunktúrne body, a to ako pri akútnych ťažkostiach, tak pri chronických ochoreniach či pocitoch diskomfortu. Osvedčuje sa buď masáž, alebo len nanášanie krému na príslušné body.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 


Upozornenie

Upozornenie: Gynex Obsahuje sladovku. 

Skladovanie: Výrobky je nutné skladovať v suchu, uchovávať mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C a chrániť pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí. Užívanie Gynexu v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Energy Gynex je potravinovým doplnkom stravy, neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Upozornenie: Nepoužívajte produkty v prípade precitlivenosti na akúkoľvek zložku. Krém obsahuje bylinné výťažky, odporúčame najprv krém vyskúšať v malom množstve na ruky. Vyhnite sa styku krému s očami a perami.

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačený MM/YY (mesiac/rok).

Výrobca: Energy Group, a.s., www.energy.cz 

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné súpravy pre ženy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.14 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: