Využite zľavu -15% pri nákupe nad 39 eur. Zľavový kód: zenske15

Testy plodnosti pre páry - FertilCheck, FertilCount 2

Kód: 839
Zľava
1 hodnotenie
Značka: Babystart
39,98 € –10 %
Testy plodnosti pro páry
39,98 € –10 % 35,99 €
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.10.2021

Obsahuje test plodnosti pre mužov FertilCount 2 a test plodnosti pre ženy FertilCheck. Otestujte si svoju plodnosť v pohodlí domova vy aj váš partner. Testy plodnosti sú v oboch prípadoch na 2 použitia. Jednoduché použitie, rýchle a presné výsledky so spoľahlivosťou na 99 %.

Detailné informácie

Podrobný popis

Testy plodnosti pre páry

Vyskúšajte si s partnerom, či ste plodní, ďalší postup potom môžete konzultovať s nami. Súprava obsahuje test na určenie plodnosti ženy FertilCheck, ktorý zisťuje prítomnosť FSH pohlavného hormónu z moču (FSH pohlavný hormón je ukazovateľom ženskej plodnosti) s 99% presnosťou. Test mužskej plodnosti FertilCount vám pomôže určiť kvalitu spermií podľa meradiel Svetovej zdravotníckej organizácie. Podľa nich má mať zdravý muž okolo 15 miliónov spermií na 1 ml ejakulátu. S testom zistíte, či je vaša koncentrácia v norme, alebo je vyššia, či nižšia. Oba testy plodnosti sú v súprave po 2 kusoch, je tak zaistená dvojitá kontrola a vy si tak môžete byť výsledkom naozaj istí.

Zvýšte svoje šance na počatie s lubrikačným gélom Fertilsafe Multipack, balenie obsahuje aplikátory na ľahšie použitie. Svoje plodné dni si môžete strážiť s ovulačným testom zo slín Fertilcontrol light DONNA na každodenné a opakované použitie.

Súprava obsahuje:
 1. Test ženskej plodnosti FertilCheck , 2 kusy na 2 použitia
 2. Test mužskej plodnosti FertilCount 2, 2 kusy na 2 použitia

Ako produkty zo súpravy správne používať?

FertilCheck test plodnosti pre ženy- zdravotnícky prostriedok

Test FertilCheck je vhodný pre ženy s nepravidelnou menštruáciou, ženy, ktoré dlhšiu dobu nemôžu otehotnieť, a ženy nad 35 rokov. Výsledok testu vám pomôže včas naplánovať ďalšie kroky a rýchlejšie sa tak priblížiť vysnívanému cieľu - tehotenstvu.

Návod na použitie

 • Neotvárajte test skôr, ako si prečítate návod na použitie.
 • Vyberte testovací prúžok z ochrannej fólie. Odstráňte z neho fialový kryt a nasaďte ho na opačný koniec pre jednoduchšie držanie.
 • Uchopte test za fialový kryt a odkrytú časť podržte 10 sekúnd v prúde moču. Zamedzte styku kontrolného a testovacieho okienka s močom.
 • Odkrytú časť potom opäť uzavrite fialovým krytom a položte na vodorovnú podložku.
 • Počkajte 5 minút na výsledok. Nečítajte výsledky po viac ako 10 minútach.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU.

Fertilcount 2 test mužskej plodnosti - zdravotnícky prostriedok

Test mužskej plodnosti FertilCount vám pomôže určiť kvalitu spermií podľa meradiel Svetovej zdravotníckej organizácie. Podľa nich má mať zdravý muž okolo 15 miliónov spermií na 1 ml ejakulátu. S testom zistíte, či je vaša koncentrácia v norme, alebo je vyššia, či nižšia.

Návod na použitie

 • Zdržte sa ejakulácie po dobu aspoň 3 dní pred testom (nie dlhšie ako 7 dní).
 • Vykonávajte test pri izbovej teplote 20-30 ℃. Vzorku ejakulátu v plastovom tégliku uzavrite a aspoň 10x s téglikom zakrúžte, aby sa obsah premiešal.
 • Počkajte 15 minút (nie dlhšie ako 12 hodín) a znovu obsah téglika premiešajte.
 • Vyberte testovaciu kazetu z vrecka a položte ju testovacími okienkami nahor.
 • Kvapkadlom preneste kvapku vzorky z téglika do testovacieho okienka (T) a nechajte ho 1 minútu usadiť.
 • Do testovacieho okienka (T) pridajte 2 kvapky modrého roztoku a znovu nechajte 1 minútu usadiť.
 • Nakoniec pridajte do testovacieho okienka (T) 2 kvapky číreho roztoku a ešte raz nechajte 1 minútu usadiť.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU.


Upozornenie

Test Fertilchcek je určený na vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne. Nepoužívajte, ak je obal poškodený alebo je po dátume spotreby. Nie je určené deťom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Ferticount test mužskej plodnosti nie je určený deťom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Modré farbivo je toxické, dráždi pokožku, oči a dýchacie ústrojenstvo. Zabráňte akémukoľvek kontaktu so špičkou fľaštičky modrého farbiva.

Pred použitím si dôkladne prečítajte písomnú informáciu. Test musí byť vykonávaný pri izbovej teplote, ak sa test vykonáva vo veľmi chladnej miestnosti, zníži sa teplota tekutiny v poháriku príliš rýchlo a test môže ukazovať falošné výsledky. Chráňte pred mrazom. Nepoužívajte po dátume spotreby.

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné súpravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.092 kg