Porciované čaje ADIEL za 4,39 €. Využite silu byliniek.

Intenzívne testovanie s hCG krvným testom

Kód: 776
Zľava
Značka: ADIEL
36,74 € –3 %
Intenzivní testování
36,74 € –3 % 35,29 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Balíček intenzívneho testovania pre precízne a ekonomické samovyšetrovanie v pohodlí domova. ADIEL SeeNow je vysoko citlivý tehotenský test spoľahlivo určí tehotenstvo už krátko po oplodnení. Ovulačný test Donna je malý, diskrétny a padne do ruky, vďaka možnosti opakovaného použitia navyše ušetríte za jednorazové testy. Pri krvnom teste, ktorý bol vyvinutý v Kanade dokážete rozpoznať tehotenstvo už 8.-9. deň od oplodnenia. Vysoko citlivé testy spoľahlivo určia tehotenstvo už krátko po oplodnení alebo ľahko a rýchlo určia vaše plodné dni. (ADEXUS hCG EXP:30.6.2023)

Detailné informácie

Podrobný popis

Intenzívne testovanie s krvným hCG testom 

Balíček intenzívne testovanie s krvným hCG testom obsahuje unikátny krvný test od značky INNOVA PHARMA, krvný test dokáže rozpoznať tehotenstvo už 8.-9. deň od oplodnenia. V balíčku nájdete tiež vysoko citlivé jednorazové tehotenské hCG testy, ktoré tiež odhalia ranné tehotenstvo. Súčasťou balíčka je ešte malý ručný ovulačný mikroskop, vďaka ktorému môžete spoľahlivo zisťovať svoje plodné zo slín. 

Súprava obsahuje:
 1. ADIEL SeeNow tehotenský test 5ks
 2. Fertilcontrol Light DONNA ovulačný test
 3. Adexus HCG tehotenský krvný test

Neviete, či dokážete krvný test urobiť doma? Na inštruktážnom videu nájdete krok po kroku, ako s krvným testom správne pracovať. Celé video nájdete TU. 


Ako produkty zo súpravy správne používať?

 • Pomocou ovulačného testera Donna vykonávajte testovanie vždy v rovnakú hodinu. Výsledky si zapisujte do ovulačného kalendára, pre overenie vašich plodných dní použite našu ovulačnú kalkulačku. Pre porovnanie výsledkov predchádzajúcich dní je možné výsledok z testu odfotiť mobilným telefónom.  
 • Ak po skončení vášho plodného obdobia neprišla menštruácia, otestujte sa jednorazovým SeeNow hCG testom s citlivosťou 25 mIU/ml alebo tehotenským testom z krvi.

Tehotenský test SeeNow - zdravotnícky prostriedok 

Tehotenský test hCG obsahuje protilátky, ktoré špecificky reagujú na hormón choriogonadotropín (hCG). Tento test je obzvlášť vhodný aj na zistenie naozaj raného tehotenstva. Tieto testy dokážu odhaliť tehotenstvo pri iba 25 mIU/ml hCG prítomných v moči (všimnite si, že čím je číslo nižšie, tým vyššia je citlivosť testu).

 • Jednoduché použitie.
 • Zdravotnícky prostriedok.
 • Určené na sebatestovanie in vitro.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 

Fertilcontrol Light DONNA ovulačný test - zdravotnícky prostriedok 

Donna ovulačný test je certifikovaný, patentovaný a veľmi presný ovulačný tester. Je tiež veľmi ekonomický, pretože testy môžete vykonávať neobmedzene po dobu 2 rokov, a to aj niekoľkokrát denne. Batérie poháňajúce svetlo (tester sa vždy rozsvecuje pri testovaní) totiž vydržia celé 2 roky, kým pri podobných testoch je väčšinou potrebné batérie priebežne vymieňať. Vďaka 68-násobnému zväčšeniu (na trhu je bežné len 50-násobné) presne vidíte, či vznikla ovulácia.

 • Môžete ho použiť na identifikáciu plodných dní na otehotnenie, alebo naopak ako antikoncepčný prostriedok, ktorý vám napovie, kedy sa musíte chrániť pred počatím.
 • Je vhodný ako antikoncepčný pomocník pre ženy, ktoré nemôžu alebo nechcú užívať hormonálnu antikoncepciu.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 

INNOVA Pharma adexus HCG tehotenský krvný test - zdravotnícky prostriedok 

Tehotenský krvný test značky Innova Pharma je unikátnym produktom na českom trhu. Tento krvný test bol vyvinutý v Kanade a dokáže rozpoznať tehotenstvo už 8.-9. deň od oplodnenia. To je o 14 dní skôr ako z moču, keďže zistenie hormónu hCG v krvi je oveľa presnejšie. 

 • preukázanie tehotenstva už 8. deň po počatí
 • možnosť testovania kedykoľvek počas dňa, nemusíte si strážiť prvý ranný moč ako je to pri testoch z moču

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 


Upozornenie

Krvný tehotenský test je určený na in vitro diagnostiku. Nie je určené deťom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neaktuálne testy zlikvidujte a dokončené použité testy sú považované za biologický nebezpečný odpad. Nepoužívajte test po vypršaní exspirácie. Test je určený len na jedno použitie. Nevystavujte mrazu, test môže byť vysokým mrazom znehodnotený.

Tehotenský test chráňte pred vlhkosťou, nevystavujte zdrojom tepla a priamemu slnečnému žiareniu. Nesmie zmrznúť! Vrecúško otvárajte až tesne pred použitím testu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte po dátume spotreby a ak je obal viditeľne poškodený.

Ovulačný test DONNA nie je určený pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tester skladujte v suchu, nevystavujte mrazu.

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné súpravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: