Balíček DONNA pre ženy s vitamínmi s kyselinou listovou

Kód: 809
63,17 € –4 %
Podpora početí pro ženu
63,17 € –4 % 60,49 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Obsahuje vitamíny FertilCare s kyselinou listovou, ovulačný tester Donna a gél Conceive Plus na podporu počatia. Vďaka ovulačnému testeru Donna zistíte, kedy je najvhodnejší čas na počatie. Neoddeliteľnou súčasťou súpravy Plodné dni komplexný je lubrikačný gél na podporu počatia Conceive Plus, ktorý upravuje pH vnútorného prostredia tak, aby bolo priepustnejšie pre vnikajúce spermie.     

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček DONNA pre ženy s vitamínmi s kyselinou listovou

Súčasťou balíčka je ovulačný tester Donna, ktorý funguje na báze mikroskopu. Pomôže vám pomocou slín zistiť, či ste v plodnom období svojho menštruačného cyklu. Ovulačné obdobie u ženy trvá asi 3 dni, 6 dní sa považuje za obdobie možného otehotnenia. Keď si overíte, kedy nastáva ovulácia, prichádza na rad lubrikačný gél na podporu počatia Conceive Plus. Ten je vyrobený patentovanou metódou tak, aby vytváral špecifické pH prostredie pre optimálne podmienky potrebné na prežívanie a migráciu spermií. Spermie v spojení s Conceive Plus preukazujú významne zlepšenú životaschopnosť v porovnaní so spermiami pohybujúcimi sa v prostredí ostatných lubrikačných gélov aj v prostredí bez použitia lubrikačných gélov. 

Vyskúšať môžete tiež lubrikačný gél Fertilsafe Multipack s aplikátormi na ľahšie použitie. Nezabúdajte tiež na bylinné čaje, v našej ponuke nájdete známu bylinnú zmes čaj podľa Ludmily Mojžíšovej alebo čajovú zmes podľa babky Radnickej. Teraz v nálevových vrecúškach. Pre mužov môžete vybrať bylinný čaj Zvýšenie potencie 100g alebo porciovaný čaj Kotvičník.        

Súprava obsahuje:
 1. Fertilcontrol Light DONNA ovulačný test
 2. Lubrikačný gél na podporu počatia Conceive Plus 75 ml 
 3. FertilCare vitamíny pre ženu s kyselinou listovou, 30 tabliet

LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.   


Ako produkty zo súpravy správne používať?

 • Pomocou ovulačného testera Donna vykonávajte testovanie vždy v rovnakú hodinu. Výsledky si zapisujte do ovulačného kalendára, pre overenie vašich plodných dní použite našu ovulačnú kalkulačku.
 • V okamihu, keď dôjde na vaše plodné obdobie, začnite s partnerom používať Conceive plus lubrikačný gél, gél používajte pred alebo počas pohlavného styku.
 • Každý deň užívajte 1 tabletu vitamínov Fertilcare, užívajte po jedle a zapite dostatočným množstvom vody.

Ovulačný test DONNA - zdravotnícky prostriedok 

Ovulačný tester Donna je malý ručný mikroskop, ktorý vám pomôže pomocou slín zistiť, či ste v plodnom období svojho menštruačného cyklu. Ovulačné obdobie u ženy trvá asi 3 dni, 6 dní sa považuje za obdobie možného otehotnenia.   

 • Tester je presný na 98 %.
 • Môžete ho použiť na identifikáciu plodných dní na otehotnenie, alebo naopak ako antikoncepčný prostriedok, ktorý vám napovie, kedy sa musíte chrániť pred počatím.
 • Je vhodný ako antikoncepčný pomocník pre ženy, ktoré nemôžu alebo nechcú užívať hormonálnu antikoncepciu.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 

Conceive Plus lubrikačný gél - zdravotnícky prostriedok

 • Naneste primerané množstvo gélu pred alebo počas pohlavného styku.
 • Používajte v čase okolo ovulácie, tým zvýšite pravdepodobnosť počatia. Taktiež možné použiť kedykoľvek počas pohlavného styku, možné používať aj niekoľkokrát denne. Nepoužívajte po dátume spotreby.
 • Vhodný aj na každodenné použitie.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU.

FertilCare vitamíny pre ženy s kyselinou listovou - doplnok stravy

Dávkovanie

ODD - Odporúčané denné dávkovanie/RVH - Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

 • Užívajte 1 kapsulu denne po jedle, zapite dostatočným množstvom vody
 • Kapsuly prehltnite, nerozhrýzajte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Vitamíny sú vhodné pre tehotné.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU.


Upozornenie

Ovulačný test DONNA nie je určený pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tester skladujte v suchu, nevystavujte mrazu.

Nepoužívajte gél v prípade, ak by sa objavili príznaky podráždenia, alebo ste krátko po gynekologickom zákroku. Nie je určené deťom. Nepoužívajte po dátume spotreby.

Vitamíny nie sú určené deťom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak užívate antikoaugulanciá (riedite krv) tieto vitamíny neužívajte, len na odporúčanie lekára. Vitamíny Fertilcare sú doplnkom stravy, nenahrádzajú pestrú stravu.

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné súpravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.19 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: