Kontrola plodných dní ženy

Kód: 782
Zľava
Značka: ADIEL
51,97 € –3 %
Kontrola plodných dnů ženy
51,97 € –3 % 49,99 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Obsahuje ovulačný test Donna, gél Conceive Plus 75 ml, 5x tehotenské testy See Now. Tieto produkty sú nevyhnutné, ak chcete nájsť správnu chvíľu na otehotnenie. Pomocou ovulačného testera na opakované použitie Donna zistíte, kedy sa blíži ovulácia. Počas týchto plodných dní použite s partnerom lubrikačný gél na podporu počatia Conceive Plus, ktorý upravuje pH tak, aby sa uľahčilo oplodnenie. Nakoniec si pomocou tehotenských hCG testov z moču zistíte, či ste tehotná.   

Detailné informácie

Podrobný popis

Kontrola plodných dní ženy

Súprava obsahuje ovulačný mikroskop DONNA na zistenie plodných dní zo slín, jednorazové tehotenské testy s vysokou citlivosťou (10 mIU/ml) a Conceive plus lubrikačný gél so špecifickým zložením na podporu počatia.

Vyskúšajte tiež lubrikačný gél Conceive plus 8x4 mg v aplikátoroch pre ľahšie použitie. Najpríhodnejšia doba na použitie lubrikačného gélu je doba plodných dní. Viete, kedy sú vaše plodné dni? Strážte si svoje plodné dni s ovulačným testom Midstream 3 ks alebo pomocou bazálnej teploty, ktorú zmeriate s digitálnym bazálnym teplomerom ADIEL.     

Súprava obsahuje:
 1. Fertilcontrol Light DONNA ovulačný test
 2. Lubrikačný gél pre podporu počatia Conceive Plus, 75 ml
 3. Tehotenské hCG testy, 5 ks

Ako produkty zo súpravy správne používať?

 • Pomocou ovulačného testera Donna vykonávajte testovanie vždy v rovnakú hodinu. Výsledky si zapisujte do ovulačného kalendára, na overenie vašich plodných dní použite našu ovulačnú kalkulačku. Pre porovnanie výsledkov predchádzajúcich dní je možné výsledok z testu odfotiť mobilným telefónom.  
 • Ak po skončení vášho plodného obdobia neprišla menštruácia, otestujte sa jednorazovým SeeNow hCG testom s citlivosťou 10 mIU/ml.

Ovulačný test DONNA - zdravotnícky prostriedok 

Ovulačný tester Donna je malý ručný mikroskop, ktorý vám pomôže pomocou slín zistiť, či ste v plodnom období svojho menštruačného cyklu. Ovulačné obdobie u ženy trvá asi 3 dni, 6 dní sa považuje za obdobie možného otehotnenia.

 • Tester je presný na 98 %.
 • Môžete ho použiť na identifikáciu plodných dní pre otehotnenie, alebo naopak ako antikoncepčný prostriedok, ktorý vám napovie, kedy sa musíte chrániť pred počatím.
 • Je vhodný ako antikoncepčný pomocník pre ženy, ktoré nemôžu alebo nechcú užívať hormonálnu antikoncepciu.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 

Conceive plus lubrikačný gél - zdravotnícky prostriedok  

 • Naneste primerané množstvo gélu pred alebo počas pohlavného styku.
 • Používajte v čase okolo ovulácie, tým zvýšite pravdepodobnosť počatia. Taktiež je možné použiť kedykoľvek počas pohlavného styku, možné používať aj niekoľkokrát denne.
 • Vhodný aj na každodenné použitie.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu. 

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 

Tehotenský test SeeNow - zdravotnícky prostriedok

Tehotenský test hCG obsahuje protilátky, ktoré špecificky reagujú na hormón choriogonadotropín (hCG).Tento test je obzvlášť vhodný aj na zistenie naozaj raného tehotenstva. Tieto testy dokážu odhaliť tehotenstvo pri iba 10 mIU/ml hCG prítomných v moči (všimnite si, že čím je číslo nižšie, tým vyššia je citlivosť testu). Štandardné testy na trhu majú citlivosť 20 mIU/ml hCG. 

 • Meria s 99 % presnosťou, pretože je veľmi citlivý. 
 • Výsledok už počas 1. minúty.
 • Jednoduché použitie.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 


Upozornenie

Tehotenský test chráňte pred vlhkosťou, nevystavujte zdrojom tepla a priamemu slnečnému žiareniu. Nesmie zmrznúť! Vrecúško otvárajte až tesne pred použitím testu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte po dátume spotreby a ak je obal viditeľne poškodený.

Ovulačný test DONNA nie je určený pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tester skladujte v suchu, nevystavujte mrazu.

Nepoužívajte Conceive plus lubrikačný gél, ak sa objavia príznaky podráždenia, alebo ak ste krátko po gynekologickom výkone. Nie je určené deťom. Nepoužívajte po dátume spotreby.

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné súpravy pre ženy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.15 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: