BABYSTART: ÚČINNÝ POMOCNÍK PRI PLÁNOVANOM RODIČOVSTVE

Je veľa možností, ako podporiť snahu o počatie bábätka. Jednou z ciest je aj značka Babystart.

Od okamihu, kedy začneme rozmýšľať nad založením rodiny, často hľadáme možnosti, ktoré nám pomôžu s ľahkým počatím a tiež nekomplikovaným priebehom celého tehotenstva. Prajeme si, aby všetko prebehlo tak, ako má a čo skoro sme sa dočkali prírastku do rodiny, po ktorom tak túžime. Z toho dôvodu potom hľadáme vhodných pomocníkov, ktorí nám na každom kroku pomôžu. Už od chvíle, kedy chceme vysledovať vhodné chvíľky pre počatie alebo tiež v momente, kedy potrebujeme zaistiť sebe aj bábätku, ktoré nosíme pod srdcom, všetko potrebné pre zdravo prebiehajúce tehotenstvo. A práve za týmto účelom je priamo navrhnutá značka Babystart.

Babystart je značkou pre budúcich rodičov

Babystart je britskou značkou, ktorá prináša rad špičkových produktov, ktoré sú špeciálne vyrobené pre páry, ktoré sa snažia otehotnieť prirodzenou cestou. Želaním značky je prostredníctvom niekoľkých odborne zostavených  a skombinovaných produktov podporovať páry na každom kroku na ceste za bábätkom. Je preto ideálnym spoločníkom u budúcich rodičov, ktorí sa stretávajú s problémami s počatím, ale tiež u párov, ktoré chcú mať plánovanie rodiny po celý čas pod kontrolou.

V sortimente značky Babystart nájdete:

  • Testovacie sady na domáce použitie
  • Vitamíny pre ženy aj mužov
  • Lubrikačné gély vhodné pre ľahké počatie

Prečo značke Babystart dôverujeme?

Značka Babystart pracuje s rovnakou myšlienkou ako my, preto si už od počiatku získala našu dôveru. Pomáha budúcim rodičom a tvorí produkty, ktoré sú spoľahlivé, vysoko kvalitné, účinné a jednoduché v používaní. Obsahuje celú škálu produktov, ktoré pekne naväzujú na náš sortiment. Sú vo vzájomnom súlade a spoločne pomáhajú na ceste k bábätku. Pre mnoho párov sú často produkty Babystart tou prvou voľbou vo chvíli, kedy sa rozhodnú založiť rodinu. Práve ich presnosť, spoľahlivosť a predovšetkým ľahké používanie v súkromí, pokoji a pohodlí domova z nich robí unikátnych pomocníkov na ceste za bábätkom.

white-beautiful-love-birth-people

Aké produkty vám značka Babystart vie ponúknuť?

Testy plodnosti

V momente, kedy zvažujete založenie rodiny alebo sa dlhšie stretávate s tým, že sa počatie bábätka nedarí, nie je od veci zistiť, aký je stav vašej plodnosti. Značka Babystart ako jedna z mála značiek ponúka ženám aj mužom komfortné a vysoko spoľahlivé domáce testy plodnosti. Pokiaľ teda máte s partnerom obavy, že by ste mohli patriť k stále sa zvyšujúcemu percentu párov, ktoré majú problémy s počatím, môžete získať istotu o svojej plodnosti vďaka domácemu testu plodnosti pre páry od značky Babystart. Otestovať svoju plodnosť môžete vďaka značke Babystart vy aj váš partner, a to všetko v uvoľnenom prostredí vášho domova bez nutnosti navštíviť špecializované pracovisko, čo býva často veľmi stresujúca skúsenosť. Ich nespornou výhodou je ľahké použitie, veľmi rýchle a presné výsledky. Testy plodnosti pre páry FERTILCHECK, FERTILCOUNT 2 je špeciálna sada na testovanie plodnosti párov, ktorá obsahuje test ženskej plodnosti FertilCheck, ktorý zisťuje prítomnosť FSH pohlavného hormónu z moču a test mužskej plodnosti FertilCount, ktorý mužom pomáha určiť kvalitu spermy. S testom ľahko zistíte, či je vaša koncentrácia spermií v norme, je vyššia či nižšia. Oba testy sú v sade po dvoch kusoch, čo vám umožní dvojitú kontrolu a overenie zistených výsledkov – v oboch prípadoch s presnosťou na 99%.

Ovulačné testy

Pre bezproblémové a úspešné počatie bábätka je samozrejme dôležité správne načasovanie. Aj keď sa väčšina párov sprvu snaží nechať všetko na prírode a šťastnej náhode, a užívajú si to vzrušujúce očakávanie „kedy sa to podarí“, je prirodzené, že svoju snahu po niekoľkých mesiacoch márnych pokusov zintenzívnia. Zvlášť potom ženy sledujú svoje telo o niečo pozornejšie a snažia sa načasovať počatie bábätka do ideálnej fáze cyklu. V takom prípade oceníte Babystart FertilTime ovulačný test, ktorý spoľahlivo a s presnosťou určí dobu vašej ovulácie. Ľahkým a rýchlym testom z moču zistíte, kedy je ideálna príležitosť na otehotnenie. Ovulačný test Babystar sleduje hladinu luteinizačného hormónu, ktorý spôsobuje, že sa vajíčko uvoľňuje do vajcovodu, a práve v tomto okamihu nastáva najpríhodnejšia doba na počatie.

Vitamíny pre ženy a pre mužov

Tehotenstvo je pre ženské telo veľmi náročný a zložitý proces, preto je vhodné ho na takú záťaž pripraviť, a to najlepšie niekoľko týždňov pred samotným počatím. K tomu sú určené špeciálne vitamíny, ktoré sú zdrojom mnohých prospešných a potrebných látok. Pokiaľ sa však žene otehotnieť nedarí, alebo ak chce svoje šance na graviditu zväčšiť, môže podporiť svoju ženskú plodnosť vybranými doplnkami stravy. S tým pomôžu napríklad FertilCare vitamíny pre ženy s kyselinou listovou.

Lubrikačné gély

Počatie by nemala byť len urputná snaha dosiahnuť vytúžný cieľ – bábätko, ale predovšetkým by sa malo jednať o dôkaz lásky a vzájomného súznenia partnerov. Aby boli pokusy o počatie bábätka úspešné a hlavne príjemné pre oboch partnerov, vyvinula značka Babystart FertilSafe Plus lubrikačný gél na podporu počatia. Jedná sa o špeciálne vytvorený lubrikačný gél, určený pre všetky páry, ktoré sa snažia otehotnieť. Unikátna receptúra lubrikačného gélu Babystart verne napodobuje prirodzené prostredie, ktorým spermie putujú k vajíčku, čím značne zvyšuje šancu na otehotnenie. Hydratačné vlastnosti gélu zvyšujú komfort počas pohlavného styku a spríjemňujú tak prežitok spoločných chvíľ oboch partnerov.

Tehotenské testy

Prvé, čo každej žene príde na myseľ, pokiaľ sa jej nedostaví pravidelná menštruácia, je tehotenstvo. Ak sa už dlhší čas pokúšate otehotnieť, isto sa pri každom oneskoreniu cyklu chvejete zvedavosťou a očakávaním. Pre také prípady je vhodné mať v kúpeľni zásobu domácich tehotenských testov. Ich hlavnou výhodou je ľahké a komfrotné použitie, rýchly výsledok a vysoká presnosť. A presne také tehotenské testy dokáže značka Babystart s prehľadom ponúknuť.

Krátke video o značke Babystart nájdete tu. 

ZDROJ: