Využite akciu testovania plodnosti s -15% zľavou

Súprava plodné dni DONNA

Kód: 791
49,18 € –4 %
Plodné dny DONNA a podpora otěhotnění
49,18 € –4 % 47,19 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Obsahuje ovulačný test Donna a gél Conceive Plus 75 ml. Pomocou ovulačného testera pre opakované použitie Donna zistíte, kedy sa blíži ovulácia. Počas týchto plodných dní použijete s partnerom lubrikačný gél na podporu počatia Conceive Plus, ktorý upravuje pH tak, aby sa uľahčilo oplodnenie. Kombinácia produktov pre ľahšie počatie.   

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava plodné dni s ovulačnom testom DONNA

Balíček obsahuje všetky produkty pre potreby tých, ktorí sa pokúšajú o bábätko. Súčasťou je Donna ovulačný test, ktorý funguje na báze mikroskopu. Pomôže vám pomocou slín zistiť, či ste v plodnom období svojho menštruačného cyklu. Ovulačné obdobie u ženy trvá asi 3 dni, 6 dní sa považuje za obdobie možného otehotnenia. Až si overíte, kedy nastáva ovulácia, prichádza na rad lubrikačný gél na podporu počatia Conceive Plus. Ten je vyrobený patentovanou metódou tak, aby vytváral špecifické pH prostredie pre optimálne podmienky potrebné na prežívanie a migráciu spermií. Spermie v spojení s Conceive Plus preukazujú významne zlepšenú životaschopnosť v porovnaní so spermiami pohybujúcimi sa v prostredí ostatných lubrikačných gélov aj v prostredí bez použitia lubrikačných gélov.     

Zvýšte svoje šance na počatie bábätka s cvikmi na posilnenie panvového dna. Pripravili sme pre vás zaujímavý článok na tému - Ako na neplodnosť s cvičením podľa Ludmily Mojžíšovej. V našej ponuke nájdete tiež DVD s inštruktážnymi cvikmi podľa známej fyzioterapeutky. Posilniť panvové dno je možné aj so súpravou intímnych Yoni vajíčok.

Súprava obsahuje:
  1. Fertilcontrol Light DONNA ovulačný test
  2. Lubrikačný gél pre podporu počatia Conceive Plus 75 ml 

Ako produkty zo súpravy správne používať?

  • Pomocou ovulačného testera Donna vykonávajte testovanie vždy v rovnakú hodinu. Výsledky si zapisujte do ovulačného kalendára, na overenie vašich plodných dní použite našu ovulačnú kalkulačku.
  • Vo chvíli, keď dôjde na vaše plodné dni, používajte s partnerom pred alebo pri pohlavnom styku lubrikačný gél Conceive Plus.

Ovulačný test DONNA - zdravotnícky prostriedok

Ovulačný tester Donna je malý ručný mikroskop, ktorý vám pomôže pomocou slín zistiť, či ste v plodnom období svojho menštruačného cyklu. Ovulačné obdobie u ženy trvá asi 3 dni, 6 dní sa považuje za obdobie možného otehotnenia.   

  • Tester je presný na 98 %.
  • Môžete ho použiť na identifikáciu plodných dní pre otehotnenie, alebo naopak ako antikoncepčný prostriedok, ktorý vám napovie, kedy sa musíte chrániť pred počatím.
  • Je vhodný ako antikoncepčný pomocník pre ženy, ktoré nemôžu alebo nechcú užívať hormonálnu antikoncepciu.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu. 

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 

Conceive Plus lubrikačný gél - zdravotnícky prostriedok 

  • Naneste primerané množstvo gélu pred alebo počas pohlavného styku.
  • Používajte v čase okolo ovulácie, tým zvýšite pravdepodobnosť počatia. Taktiež je možné použiť kedykoľvek počas pohlavného styku, možné používať aj niekoľkokrát denne. Nepoužívajte po dátume spotreby.
  • Vhodný aj na každodenné použitie.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 


Upozornenie

Ovulačný test DONNA nie je určený pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tester skladujte v suchu, nevystavujte mrazu.

Nepoužívajte gél v prípade, ak by sa objavili príznaky podráždenia, alebo ste krátko po gynekologickom zákroku. Nie je určené deťom. Nepoužívajte po dátume spotreby.

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné súpravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: